Düğün Fotoğrafçıları Bolu

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık

Firma kapanmıştır
Levent Akdeniz Fotoğrafçılık

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün fotoğrafçılığa başlama amacım, yıllar geçse de unutulmayan fotoğraflara imzamı bırakmak, gurur duyduğum kareleri evlenecek olan çiftlerle paylaşmak. Moda geçici, fotoğraf kalıcıdır anlayışıyla sade ve duru fotoğraflar ortaya çıkarmayı Levent Akdeniz fotoğrafçılık olarak amaçlıyorum. 2010 yılında mesleğe başladım ve hala portföyümde fotoğraflarınızı biriktirmeye devam ediyorum. Gebze’de başladığım fotoğrafçılık yaşantıma yine Gebze başta olmak üzere Bolu, Tekirdağ, Edirne ve birçok ilde devam ediyorum. Hizmet verdiğimiz bütün çekim türlerini her ilde gerçekleştiriyoruz. Yolculuk yapmayı, yeni şehirlerde aşklara sahip olmayı çok seviyoruz. Ekipmanlarımızı da asla yanımızdan ayırmıyoruz.
Düğün hikayenizi fotoğraf ve videolardan oluşturuyoruz. Kuaförde hazırlık aşaması, kız evine varış anı ve kız evinde gerçekleşen geleneksel olmuş kız almayı fotoğraflıyor, anılarınızı kaydetme şansını yakalıyorsunuz. Dahası düğün hikayenize ek olarak dış mekân çekimi de yapıyoruz. Dış mekân çekimlerini istediğiniz albümde sunuyoruz. Düğün albümünüzde dış mekânda çektiğimiz fotoğraflar ve yüzük, aksesuar detayları yer alıyor. 150 adete kadar fotoğraf teslim edebiliyoruz. Düğün albümleri genellikle 20 sayfadan oluşuyor ve sayfanın düzenini yine sizlerle beraber kararlaştırıyoruz. İdeal fotoğraf sayısı 40 olarak seçilmelidir. En beğendiğiniz fotoğrafları düğün albümünüzde yer verebilir, geri kalan fotoğrafların baskılarını alabilirsiniz. Ya da orijinal kopyaları ile beraber dijital ortamda saklama şansınız da olabilir.
Peki, Bolu düğün fotoğraf çekimini nerelerde yapıyoruz?
Yedigöllerde, Abant gölünde farklı kareler yakalıyoruz. Ayrıca Seben ve Mengen yaylasında konsept çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Kartalkaya’nın muhteşem manzarasını arka planınızda görmeyi çok isteriz. Kış gelinleri için ideal bir fotoğraf çekim mekânı olabilir. Bolu’da bulunan tarihi mekanlar ve doğal güzellikler fotoğraflarınızda çok güzel duracak ve hatıralarınızı ölümsüzleştirecek.
Erken rezervasyonlarında instagram teaser ve düğün klibinizi hediye ediyoruz. Formu doldurarak avantajlarımızdan yararlanabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Levent Akdeniz Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerimizle ortak karar vereceğimiz mekanlarda çekim yapıyoruz."

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.