Fatma Gül Akçay Photography

1 Yorum

E-posta Gönder

Fatma Gül Akçay Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatma Gül Akçay Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fatma Gül Akçay Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Fatma Gül Akçay Photography Hakkında

Unutulmaz bugünü ve en özel gülümsemelerinizi yarınlara aktarmak için Bolu’da hizmetinizdeyiz. Fatma Gül Akçay Photography olarak çiftlerimize sevginin ve samimiyetin hâkim olduğu bir çekim süreci yaşatıyor, bu ânları yaşarken heyecan ve stresten uzak olmalarını amaçlıyoruz. İlk günkü arzu ve hevesimize yıllar geçtikçe deneyimlerimizi de ekliyor ve hayatınızın en özel fotoğraflarına kaliteli bir imza atıyoruz.

Yakın ve uzak geçmişten gelen tecrübelerimizi, profesyonel ekipmanlarımız ve sanatsal bakış açımız ile birleştiriyor, sizlere birbirinden güzel fotoğraflar sunma imkânı sağlıyoruz. Hem Bolu’da hem de Türkiye’nin çeşitli yerlerinde birbirinden güzel fotoğrafları çiftlerimizle buluşturuyoruz. Uzun zamandır bu keyifli işi yapmanın verdiği sorumluluk ile çalışıyoruz. Kalite standardımızı sürekli artırıyor, hep daha iyiyi hedefliyoruz. Çiftlerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak, bu sektöre giriş amacımız. Çekimlerimizi de bu doğrultuda gerçekleştiriyor, Bolu düğün fotoğrafçılarından bu özelliğimiz ile ayrılıyoruz.

Özellikle dış mekân çekimleri çiftlerimizin en çok tercih ettiği çekim türleri arasında yer alıyor. Biz de bu ihtiyaca en iyi şekilde yanıt vermek için devamlı araştırma yapıyor, Bolu’nun en iyi yerlerini seçiyoruz. Abant, Yedigöller, Gölcük Gölü gibi özel mekânları çekimleriniz için kullanabiliyoruz. Bolu düğün fotoğraf mekânları konusundaki tavsiye ya da önerilerinizi de dinliyoruz.

Çekimler için birlikte bir tarih belirliyor, bu tarihten maksimum 1 ay sonrasında ise tüm fotoğrafları teslim ediyoruz. Üstelik montajları, kurguları ve orijinal kopyalarıyla birlikte. Dijital ortamda paylaşılacak formatta da paylaşabiliyoruz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek, imkânlarımızdan yararlanmak ve düğün fotoğraflarınız için bizimle çalışmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düğününüzü bundan yıllar sonra ilk günkü hatırlamak için biz hazırız. Ya siz?

İletişim Bilgileri

Fatma Gül Akçay Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

G&E

Gülnur & Erkan

Düğün Tarihi 24.02.2019Kaliteli bakis acinizla hayallerimin otesinde bir cekim gerceklestirdk sayenizde. Herkesin en guzel anlari mutlaka zarif kadrajimda yer almali cok tsk zarif kadrajim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.