Alyans ve Takı Diyarbakır

Pırıltı Alyans

Pırıltı Alyans Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Pırıltı Alyans Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Pırıltı Alyans Hakkında

1986 yılında başlayan bilgi birikim ve tecrübemizi, 1996 yılında altın ve mücevher sektöründeki hızla büyüyen markalaşma süreciyle şirket vizyonu alyans üretiminde uluslararası marka olabilmek hedefiyle Pırıltı Alyans olarak Habib ve Orhan KOCABAŞOĞLU kardeşler tarafından bu süreç başlamıştır.

Profesyonel ekibimiz, AR-GE çalışmalarımız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kalite anlayışımızla bugün Türkiye'nin en çok aranan alyans markaları arasına girdi.

Alyans

Tüketicilerle olan ilişkilerinde her zaman, en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir olma ilkesini prensip edinen firmamız, mağazacılığa 2002 yılında Kapalıçarşı'da ilk mağazasını açarak başlamıştır. Tüketicilerden gelen olumlu yaklaşımlar sonucunda mağaza sayımızı hızla artırmaktayız.

Mağazacılık konusunda edinmiş olduğumuz deneyimleri daha çok tüketiciye ulaşabilmek adına franchise sistemine geçişimizi sağlamıştır.

Kuyumculuk sektöründe 1996’da çıktığı yola Türkiye’nin en önde gelen alyans markası olmanın gururuyla Pırıltı Grup, alyans, mücevherat, tekstil ve aksesuar alanlarında bünyesinde barındırdığı 4 firmasıyla her geçen gün ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gazi Cd. Tarihi Kuyumcular Çarşısı No:2 Sur

  • Haritadaki Konumu

    Pırıltı Alyans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.