Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Yapacak Çiftlere Dekorasyon Önerileri

Restoran düğünü yapmak isteyen çiftler, genellikle konuklarıyla davet boyunca özel olarak ilgilenip, bolca keyifli sohbetler gerçekleştirmek isterler. Müzik sesinin fazla yüksek olmadığı, samimi bir ortamda keyifli yemeklerin yendiği bir davet şekli olan restoran düğünlerinde, mekanın dekorasyonu konusunda uzman bir organizasyon şirketi size destek olabilir. Ancak böyle bir şirket ile görüşmeye gitmeden önce, düğün konseptinizi belirlemenizi ve nasıl bir dekorasyon hayal ettiğinize karar vermenizi öneririz. Eğer bir kış düğünü yapacaksanız, kırmızı ve bordo renklerinin hakim olduğu bir dekorasyon hoş olabilir. Masa ve sandalye süslemelerinde kozalaklar, kütükler, ağaç dalları mekan dekorasyonunuzda yer verebileceğiniz detaylar arasındadır. Yine masa üstünde kullanacağınız vazoların içerisine, cipso çiçekler yerleştirerek, kartopu görüntüsü yaratabilirsiniz. Bahar düğünleri için de vazolarda renkli çiçeklere yer vermeniz, sandalye süslemelerinde pastel tonlarda tüllerden yararlanmanız yerinde bir tercih olabilir. Eğer daha gösterişli dekorasyon tercihlerinde bulunmak isterseniz ve mekanın tavanı ve avizeleri uygunsa, avizelerden aşağıya büyük çiçekler sarkıtabilir, böylece bir kır bahçesi görüntüsü elde edebilirsiniz. Ayrıca dev vazo ve şamdanlardan da yararlanabilirsiniz.

Uşak Yemekli Düğün için Restoranlar

Restoran düğünlerinde, mekanın belli bir saatten sonra müzik yayınını kesmek zorunda olduğunu bilmeli ve düğünüzü ona göre planlamalısınız. Uşak restoranları arasında yemekli nişan fiyatları ya da yemekli düğün fiyatları hakkında araştırma yaparken, bulunduğunuz sayfadan faydalanabilirsiniz. Şehrinizde düğün ya da nişan yapabileceğiniz firmaları kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Uşak Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Uşak restoranlar fiyatları ne kadar?
  Uşak restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 150 TL'den başlamaktadır. Uşak şehrinde ortalama düğün kapasitesi 225 kişidir. Uşak restoranlar toplam fiyatı ortalama 33.750 TL'dir. Uşak restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Uşak Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Uşak Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Merkez 225 150 TL 33.750 TL
 • Uşak restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Uşak şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 1 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 1 restoran vardır.