Diyarbakır Restaurant Düğünleri

Sıcak ve samimi düğün törenleri için tercih edilebilecek tüm Diyarbakır restaurantları bu sayfada! Kolayca incele ve indirimleri incelemeyi unutma!


0 Firma listeleniyor

Restaurant için planladığın yaklaşık bütçe nedir?

ÜZGÜNÜZ 😞

Ne istediğini biliyorsun, bu güzel.
Fakat aradığın özelliklere uygun firma henüz açılmadı.


Tercihlerini bir daha gözden geçirip tekrar dene!


Tüm Şehirler Restaurant Düğünleri

Uygun Fiyatlı Restoran Düğünleri İçin Tavsiyeler

Restoran düğünü yapmayı planlıyorsanız ve kısıtlı bir düğün bütçesi ile şık bir davet vermek istiyorsanız, sizin için bazı önerilerimiz olacak. Öncelikle, diğer mekanlarda da geçerli olan bir kural var: Kışın, yemekli düğün fiyatları her zaman için yaz düğünlerine göre daha uygun olur. Bu, yazın talebin fazla olması, ve mekan sahiplerinin daha yüksek fiyatlar talep etmesinden kaynaklanır. Eğer yaz düğünü yapmaktansa, kış ya da bahar aylarını tercih ederseniz, ekonomik bir seçim yapmış olursunuz. Üstelik restoranlar, kapalı mekanlar olduğu için size kışın keyifli bir düğün yapma imkanı sunar. Bunun yanı sıra, menü seçimlerinizde yapacağınız birkaç ufak değişiklikle de düğününüzü daha uygun fiyatlı hale getirebilirsiniz. Örneğin genelde 7-8 çeşitten oluşan ordövr tabağını 4-5 çeşide indirerek, ana yemekte kırmızı et yerine, tavuk ya da sebze yemeklerine ağırlık vererek, yabancı marka sınırsız içki yerine de içki servisini sınırlayarak, ekonomik bir düğün yapabilirsiniz. Aynı durum yemekli nişan fiyatları için de geçerlidir. Mekan dekorasyonunda yapacağınız tercihler de düğün fiyatlarını etkileyecektir. Dekorasyonda fazla ayrıntıya girmeden, sade tercihlerde bulunmak ve süslemelere kendi ufak dokunuşlarınızı katmak, ekonomik tercihler olacaktır.

Diyarbakır Yemekli Düğün İçin Restoranlar

Diyarbakır restoranları, size Dicle nehri kıyısınca, yeşillikler içerisinde doğayla baş başa, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz bir düğün yapma fırsatı sunar. Siz de eğer bir bahar düğünü yapmayı planlıyorsanız, hava tahmin aracını kullanarak, düğün günü sizi nasıl bir havanın beklediğini tahmini olarak öğrenebilir, önlemlerinizi ona göre alabilirsiniz.