Diyarbakır Yemekli Düğün

Sıcak ve samimi düğün törenleri için tercih edilebilecek tüm Diyarbakır restoranları bu sayfada! Kolayca incele ve indirimleri incelemeyi unutma!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri


Diyarbakır Restoranlar Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Bağlar 200 10 TL 2.000 TL

Uygun Fiyatlı Restoran Düğünleri İçin Tavsiyeler

Restoran düğünü yapmayı planlıyorsanız ve kısıtlı bir düğün bütçesi ile şık bir davet vermek istiyorsanız, sizin için bazı önerilerimiz olacak. Öncelikle, diğer mekanlarda da geçerli olan bir kural var: Kışın, yemekli düğün fiyatları her zaman için yaz düğünlerine göre daha uygun olur. Bu, yazın talebin fazla olması, ve mekan sahiplerinin daha yüksek fiyatlar talep etmesinden kaynaklanır. Eğer yaz düğünü yapmaktansa, kış ya da bahar aylarını tercih ederseniz, ekonomik bir seçim yapmış olursunuz. Üstelik restoranlar, kapalı mekanlar olduğu için size kışın keyifli bir düğün yapma imkanı sunar. Bunun yanı sıra, menü seçimlerinizde yapacağınız birkaç ufak değişiklikle de düğününüzü daha uygun fiyatlı hale getirebilirsiniz. Örneğin genelde 7-8 çeşitten oluşan ordövr tabağını 4-5 çeşide indirerek, ana yemekte kırmızı et yerine, tavuk ya da sebze yemeklerine ağırlık vererek, yabancı marka sınırsız içki yerine de içki servisini sınırlayarak, ekonomik bir düğün yapabilirsiniz. Aynı durum yemekli nişan fiyatları için de geçerlidir. Mekan dekorasyonunda yapacağınız tercihler de düğün fiyatlarını etkileyecektir. Dekorasyonda fazla ayrıntıya girmeden, sade tercihlerde bulunmak ve süslemelere kendi ufak dokunuşlarınızı katmak, ekonomik tercihler olacaktır.

Diyarbakır Yemekli Düğün İçin Restoranlar

Diyarbakır restoranları, size Dicle nehri kıyısınca, yeşillikler içerisinde doğayla baş başa, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz bir düğün yapma fırsatı sunar. Siz de eğer bir bahar düğünü yapmayı planlıyorsanız, hava tahmin aracını kullanarak, düğün günü sizi nasıl bir havanın beklediğini tahmini olarak öğrenebilir, önlemlerinizi ona göre alabilirsiniz.