Sarıçam Balık Restoran

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sarıçam Balık Restoran
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Sarıçam Balık Restoran Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Sarıçam Balık Restoran Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Göl kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Panaromik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sarıçam Balık Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Sarıçam Balık Restoran düğün fiyatları ne kadar?

Sarıçam Balık Restoran düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sarıçam Balık Restoran düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sarıçam Balık Restoran kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sarıçam Balık Restoran 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Sarıçam Balık Restoran düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sarıçam Balık Restoran düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Sarıçam Balık Restoran düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sarıçam Balık Restoran düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sarıçam Balık Restoran Hakkında

Doğanın rahatlatıcı huzuruna kendinizi bırakıp rahat bir nefes alacağınız mekânımızda, özel günlerinizi daha da anlamlı hâle getirmek ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğiniz duyar gibiyiz, o zaman enfes yemeklerimizi tatmaya ve harika bir gün geçirmeye kendinizi hazırlayın!

Göl manzarası eşliğinde misafirlerinizi misafirimiz kabul ederek, unutulmaz ânlar yaşamanızı saülıyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız malzemelerin tazeliğine çok önem veriyoruz. Aşçılarımız tarafından hijyenik ortamda hazırlanan menülerimizi, tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sunuyoruz. İstek ve beklentilerinizi dikkate alıyor, her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz.

Sarıçam Balık Restoran Kızılcasöğüt/Banaz’da özellikle organik mevsim sebzeleriyle hazırladığımız tarhana çorbalarımızın tadına kesinlikle bakmanızı öneririz. Bunun dışında zengin içeriğe sahip meze çeşitlerimiz, taze sebzelerle hazırladığımız salata alternatiflerimiz bulunuyor. En beğendiğiniz balık türünü dilediğiniz pişirme yöntemini kullanarak hazırlıyoruz. Birbirinden farklı içecek çeşitlerimizle yemeklerinizi tamamlayabilir, tatlı ve meyve seçeneklerimizle bu güzel gününüzü sonlandırabilirsiniz.


Hoş sohbetler ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız mekânımızdan, arkadan gelen kısık sesli müzikle daha güzel vakit geçireceksiniz. Tercihinize göre canlı müzik performansına da yer verebildiğimizi söylemek istiyoruz. Ayrıca minik misafirlerimiz için çocuk oyun alanımız da bulunuyor.

Bizden memnun olarak ayrılmanız için davetleriniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Memnuniyetiniz için yeni şeyler üretmeyi, ürettikçe gelişmeyi ve kusursuz bir hizmet sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Restoranımıza nasıl ulaşabilirsiniz?

Eski garajdan kalkan Kızılcasöğüt Belediye Otobüslerini kullanarak restoranımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendi araçlarıyla gelen misafirlerimiz tesisimizin otoparkından yararlanabilir.

Eğer daha fazla bilgi almak ve sarıçam balık restoran kızılcasöğüt/banaz/uşak fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek işte bu kadar basit, heyecanla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Sarıçam Balık Restoran Kızılcasogut

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sarıçam Balık Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.