Işık Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Işık Cafe & Restaurant Hakkında

Nikahınızdan sonra aile büyükleri ve sevdiklerinizle hem yemek yiyebileceğiniz hem de hoş sohbet edeceğiniz bir mekân mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Çünkü siz değerli misafirlerimizin en mutlu günlerini unutulmaz kılmak için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sizin memnuniyetiniz için kendimizi her geçen gün yeniliyor, güler yüzlü ekibimizle güzel bir organizasyon geçirmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Işık Cafe Banaz’da sizi bekliyor.

Mekânımız, kalabalık yemekleriniz içinde oldukça uygun bir alana sahip. Yaz aylarında ferah bahçemizi kış aylarında ise samimi kapalı alanımızı tercih edebilirsiniz. Etkinliklerinizden birkaç gün önce bizimle iletişime geçmeniz halinde sizin için mekânımızı özenle hazırlıyoruz. Masa ve sandalyelerimizi konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. İsterseniz bir organizasyon firmasıyla ortaklık kurarak süslemeler yapabiliriz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmediğimizi de bilmenizi istiyoruz.

Sizi usta şeflerimizin hazırladığı lezzetli yemeklerimizle konuk ediyoruz. Yemeklerimizde tamamen doğal ve günlük olarak temin ettiğiniz malzemeleri kullanıyoruz. Grup organizasyonlarınıza özel bir menü oluşturuyoruz. Menümüzde çorba ve ızgara çeşitlerimiz, ara sıcaklarımız ve tatlı alternatiflerimiz bulunuyor. Birbirinden farklı birçok meze çeşidimizle standardımızı yükseltiyoruz. Alkolsüz içeceklerimizle menülerinizi şenlendiriyoruz. Damak zevkinize göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Haftanın belirli günleri yemeğinizi yerken bir yandan da eğlenebileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Canlı müzik eşliğinde sohbetlerinizi edebilir gecenin ilerleyen saatlerinde tempoyu biraz yükseltip açık alanımızda sevdiklerinizle dans edebilirsiniz.

Şimdiye kadar verdiğimiz hizmetle birçok çiftimizin memnuniyetini kazandık. Bu başarımızı her istediğinizi yerine getiren, güler yüzlü ekibimize bağlıyoruz. Bir sorunuz olduğunda hiç çekinmeden bu ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Eğer daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Özel günlerinizde mutluluğunuza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet, Kılınç Aslan Sk. No:2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Işık Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.