Has Doğa Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Has Doğa Kır Düğün Salonu
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Has Doğa Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Has Doğa Kır Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Has Doğa Kır Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Has Doğa Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Has Doğa Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Has Doğa Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Has Doğa Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Has Doğa Kır Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Has Doğa Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Has Doğa Kır Düğün Salonu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Has Doğa Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Has Doğa Kır Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, baby shower, piknik, kına, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Has Doğa Kır Düğün Salonu Hakkında

Değerli çiftlerimizin özel günlerinde yanlarında olarak, yaşadıkları heyecanı paylaşıyoruz. Eğer düğün mekânınız olarak bizi tercih ederseniz sizin de mutluluğunuza ortak olmayı ve elimizden geldiğince her istediğinizi yerine getirmeyi çok isteriz.

Has Doğa Kır Düğün Salonu Uşak kır düğünü yapmak isteyen çiftlerimiz için oldukça doğru bir tercih olacak! Bu alanımızın yemekli düzen kapasitesi 750 kişi, kokteyl düzen kapasitesi ise 1000 kişiye kadar çıkabiliyor. Ağaçların arasında doğayla iç içe olacağınız kır bahçemizde istediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabiliyoruz. Masa ve sandalye düzeninden başlayarak ses ve ışık sistemine kadar her detayı sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz. Kötü sürprizlere yer vermemek için önlemler alıyoruz ve güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Kır düğünü hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekle kalmıyor, kaliteli hizmet anlayışımızla davetlilerinizin de beğenisini kazanıyoruz. Tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla misafirlerinizin her ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Bir sorunla karşılaştığınızda veya herhangi bir talebiniz olduğunda hiç çekinmeden bu ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Kır bahçemizde geniş bir pist alanı bulunuyor ve burada isterseniz after parti de düzenleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte en sevdiğiniz şarkılara eşlik etmenizi sağlayacak müzisyenlerimiz, özel isteklerinizi de yerine getirmekten keyif alıyor. Işık şovlarımız ve özel gösterilerimiz eşliğinde dans ederken burada zamanın nasıl geçtiğini eminiz ki anlamayacaksınız.

Kır bahçemizi, nişan, kına gecesi, yemekli veya yemeksiz kokteyl ve diğer tüm özel günleriniz için tercih edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren organizasyon sorumlumuzla birlikte detaylı planlama yapabilirsiniz.

Has Doğa Kır Düğün Salonu hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şeyi hemen söyleyelim! Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklamak… İşte bu kadar basit, bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Vatan Cad. No:34 ( Halit Ziya Kampüsü Arkası )

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Has Doğa Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.