Ayaz Elegance Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Kayapınar, Diyarbakır.

Kapasite Bilgileri

Ayaz Elegance Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ayaz Elegance Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Ayaz Elegance Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ayaz Elegance Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ayaz Elegance Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ayaz Elegance Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ayaz Elegance Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ayaz Elegance Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ayaz Elegance Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Ayaz Elegance Düğün Salonu Hakkında

Diyarbakır’dayız. Kına geceniz için konforlu salonumuz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, size hayallerinizdeki kına gecesi konseptini yaşatmaya hazırız. Kına gecenize hazırlık sürecinizde, bütün yükü omuzlarınızdan alıp rahatlamanızı sağlayacak tecrübeli ekibimizle sizi Ayaz Elegance Düğün Salonu Diyarbakır’a davet ediyoruz.

Peki Diyarbakır'da kına gecesi organizasyonunuz için size hangi olanakları sağlıyoruz?

-Öncelikle ferah salonumuzda, 750 kişiyi rahatlıkla konuk edebiliyoruz. Sizinle kına gecenizden önce görüşüp mekânımızın dekorunu kararlaştırıyoruz. Sandalye ve masalarımızı bu dekora uygun olacak şekilde süslüyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alıyor, kötü sürprizlere asla yer vermiyoruz.

-Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde organize ediyoruz. Yemekli davetlerinizde menülerinizi profesyonel mutfağımızda hazırlıyoruz. Tadına doyamayacağınız bu lezzetleri; özel sunum tekniklerimiz ve tecrübeli ekibinizle servis ediyoruz. Kına gecemde yemek olmasın derseniz, sizin için özel olarak hazırladığımız kuru pasta tabağımızı ve meşrubat seçeneklerimizle misafirlerinizi ağırlıyoruz.

-Kına gecenizi son trendlere uydurmak adına organizasyon firmaları aracılığıyla farklı konseptte etkinlikler düzenleyebiliriz. Örneğin kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayabilir, arkadaşlarınızla birlikte hint dövmesi yaptırabilirsiniz. Her şeyi sizin zevkinize bırakıyoruz.

-En güzel anlarınızı ölümsüzleştirerek, geleceğe güzel bir anı bırakmanızı sağlayacak anlaşmalı fotoğrafçımız, kına gecenizin çekimlerini üstlenmekten mutluluk duyuyor. Dilerseniz kına gecenizin kesintisiz video çekimini de üstlenebiliyoruz.

-Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kısacası gönlünüzce eğlenebilmeniz için bütün olanaklarımızı önünüze seriyoruz.

-Kına dışında açılış, bayi toplantısı, doğum günü ve düğün gibi organizasyonlarınızda da salonumuzu dilediğiniz konsepte hazırlayabiliyoruz.

Kına geceniz için size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Ayaz Elegance Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu en özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz...

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.