Güzellik Merkezleri Diyarbakır

Nirvana Hasret Güzellik Salonu

Ekiple Tanışın


Nirvana Hasret Güzellik Salonu Hakkında

Nirvana Hasret Güzellik Salonu uzun yıllar Estetik ve Güzellik sektöründe edinilen tecrübe ile uzman kadrosuyla 2009 yılında Diyarbakır'da hizmet vermeye başlamıştır. Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Nirvana Hasret Güzellik Merkezi kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen Estetisyen Hasret KIZILKAYA konusunda uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için sizleri bekliyor. Nirvana Hasret Güzellik Salonu siz değerli müşterine sıcak ve sevgi dolu bir ortamda bütçenizi de üzmeden size yönelik çözümleri ile sizleri bekliyor. Siz bize sevdiklerinizin hayatlarını emanet ediyorsunuz. Görevimiz bu önemli sorumluluğu layıkıyla yerine getirmek…

Vizyonumuz: Ekip olarak vizyonumuz; Sağlık, Güzellik ve Estetik sektöründeki son teknoloji donanımlarımız ve zengin tecrübemizi, titizliğimiz ve hizmetlerimizdeki kalitemizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır..

Misyonumuz: Müşterilerimizin sağlığı, güzelliği ve estetiği için değer sağlamak amacıyla, gerekli unsurlara uygun kalitede hizmet sunmaktır.

•Alanında uzman olan Nirvana Hasret Güzellik Salonu steril ortamıyla, uygun fiyatlarıyla ve güler yüzlü kadrosuyla dikkat çekmiştir.

•Çalışmalarımıza her geçen gün yenilikler ekleyerek sizlere verebileceğimiz bütün hizmetlerin alanını ve bütün sorunlarınıza çare olmaya çalışıyor ve bu konuda da ilerlemeye devam ediyoruz.

•Nirvana Hasret Güzellik Salonu: Sağlık ve güzellik kavramlarını bir araya getiren, bu amaçla bilimin sunduğu yeni teknik ve bilgileri kullanan, güzellikle gelen güven duygusunun yansımasıdır. Hedefimiz Doğru ve güncel bilgiyi kullanarak yaptığımız sürekli uygulamalar ile yaşlanmadan yaş almanızı sağlamaktır. Nirvana Hasret Güzellik Salonu, bu hedefler doğrultusunda profesyonel kadrosu , sağlık bakanlığından onaylı FDA patentli cihaz ve ürünleri ile huzurlu ve güvenli bir ortamda sizin ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktadır.

İletişim

  • Adres::

    Ofis Sanat Sokağı Carrefour Karşısı Şeyhmus Bey Apt. Kat:1/5

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.