Sayar Seyhan Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sayar Seyhan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Sayar Seyhan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sayar Seyhan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sayar Seyhan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Sayar Seyhan Kuaför Hakkında

Uzun yılları aşan hatırı sayılır bir süredir güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Eğer düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz de hayatınızın en önemli günlerinden bir tanesi için kendinizi tecrübeli ellere emanet etmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Sayar Seyhan ekibi olarak her yıl sayısız gelinimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz ve bunlardan biri olmak isterseniz sizi de salonumuzda ağırlamaktan ötürü sevinç duyarız. İsterseniz hem kendimizi tanıtalım hem de faaliyetlerimizden biraz bahsedelim ve böylece karar verme aşamanıza yardımcı olalım.

Sayar Seyhan Kuaför olarak güzel şehrimiz İzmir’in en merkezi bölgelerinden biri olan Çankaya’nın en işlek caddesinde, Mithatpaşa’da yer alıyoruz. Burada butik ve oldukça da tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyor, konuklarımızı güler yüzlülük ve samimiyetle ağırlıyoruz. Hepimiz kendi alanlarımızda işimizi yapıyoruz ve bu sayede kusursuz ve eksiksiz bir hizmeti rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Geniş hizmet yelpazemizin içeriğinde bir kuaför salonundan beklenebilecek tüm işlemler bulunuyor. Örnek verecek olursak; manikür ve pedikür, tırnak bakımı, el ve ayak bakımı, protez tırnak, nail art, kalıcı oje, saç tasarımı, kesim, renklendirme, dip ve tüm boya, röfle, ombre ve balyaj, perma, Brezilya fönü, keratin bakımı, profesyonel ve günlük makyaj, cilt bakımı gibi işlemleri sayabiliriz.

Yukarıda da söz ettiğimiz üzere özel günler arasından düğünler başta olmak üzere; söz ve isteme törenleri, nişan merasimleri, nikah törenleri ve kına geceleri için de gelinlerimiz tarafından sıkça tercih ediliyoruz. Onlarla samimi ilişkiler kuruyor, samimiyetle yaklaşıp rahat ettirerek strese girmelerini önlüyoruz. Tüm hazırlığı saç tasarımı ve profesyonel makyaj dahil olmak üzere tam vaktinde bitirip salondan mutlu şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

İzmir Mithatpaşa Caddesi kuaförleri arasında bulunan salonumuz Sayar Seyhan Kuaför’e kendinizi emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çankaya, Mithatpaşa Cd. No:804/1-A, 35280 Konak/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.