Evlilik Teklifi Uşak

İyi Fikir Organizasyon

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Müdürü

İyi Fikir Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

İyi Fikir Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

İyi Fikir Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

İyi Fikir Organizasyon Hakkında

1998’den beri en özel anlarınızda yanınızdayız. Müstakbel eşinizin aklını başından alacak bir sürprizle evlenme teklifi etmek istiyorsanız, İyi Fikir Organizasyon olarak hizmetinizdeyiz. Uzun yıllardır eğlence sektöründe üstlendiğimiz her organizasyonda fark yaratıyoruz. Uşak’ta artık yeni bir hayata adım atmak isteyen damatlarımıza birbirinden özel paketler hazırlıyor, en romantik ve büyülü evlilik tekliflerine imzamızı atıyoruz. Hayatınızın en güzel “evet” kelimesini duymaya hazır mısınız?

Deneyim
Bugüne dek başarılı kurumsal kimliğimizle pek çok özel organizasyona imza attık. Medya ve reklam kökenli bir firma olmakla birlikte düğün ve davet sektöründe engin deneyime sahibiz. Evlenmeye karar veren damat adaylarına en özel konseptlerle farklı organizasyonlar düzenliyoruz. Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmekteyiz. Deneyimli ekip üyelerimiz evlilik teklifi organizasyonunuzun başından sonuna dek yanınızda oluyor ve kaliteli bir hizmet almanızı temin ediyor.

Hizmetler
Evlilik teklifinizi muhteşem bir anıya dönüştürmek için buradayız. Her detayı planlıyor, aklınızdaki en çılgın fikirleri bile hayata geçirmeyi başarıyoruz. Uşak’ta evlilik teklifi yapmak isteyen beylere en romantik mekan önerileri, sürpriz organizasyon paketleri, mekan süslemesi gibi hizmetleri veriyoruz. Size özel bir yer varsa, şık bir süslemeyle büyülü bir hale getirebiliriz. Bu özel teklif sonrasında sizi leziz yemek ve kokteyl ikramlarımızla ağırlıyoruz.

Sürpriz evlenme tekliflerinin olmazsa olmazı çiçek aranjmanları ve elbette kırmızı güller, aşkınızı anlatan pankartlar, lazer, sis ve hatta havai fişek gösterilerini de sizin için organize edebiliriz. Hayatınızın bu önemli anını profesyonel çözüm ortaklarımızın video ve fotoğraf hizmetleriyle kayıt altına almamız da mümkün. Gelin adayımızın “evet” demesiyle birlikte balonlar ve dilek fenerleri uçurabiliriz. Dilerseniz size özel butik bir pasta bile yaptırabiliriz.

Ek Hizmetler
Evlilik teklifinizi İyi Fikir Organizasyon farklıyla yaptınız ve şimdi söz, nişan ve düğünü planlama zamanı! Sizi bu güzel süreçte yalnız bırakmıyor ve tüm özel günlerinizde profesyonel bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Özel davetlerinizin organizasyonu, mekan giydirme, ses, ışık ve sahne hizmetleri ile yanınızdayız. Gelin hamamından LCV’ye kadar her ayrıntıyı üstlenerek mutluluğunuza eşlik edebilir, hatta size en güzel balayı lokasyonlarını önerebiliriz.

Uşak evlilik teklifi organizasyonunuzu ciddiye alan ve hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir firma arıyorsanız, İyi Fikir Organizasyon’da ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Siz de şanslı çiftlerimizden olabilirsiniz. Mutluluğun kapısını aralayacağınız bu özel anınıza eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz. Evlilik teklifi paketlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, sayfanın alt kısmındaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımızla ilgili bilgi alarak bütçenizi oluşturmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ünalan Mah. Barbaros Cad. No:96 Merkez/ Uşak

  • Haritadaki Konumu

    İyi Fikir Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.