Karakuş Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Karakuş Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 4500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Karakuş Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Karakuş Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Karakuş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Karakuş Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Karakuş Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Karakuş Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Karakuş Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Karakuş Düğün Salonu 200 kişiden 4500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Karakuş Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karakuş Düğün Salonu düğün dışında nişan, piknik, baby shower, doğum günü, kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Karakuş Düğün Salonu Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğünü en kusursuz biçimde düzenlemek istiyorsanız, Karakuş Düğün Salonu Uşak’ta tüm beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunmak için sizi bekliyoruz.

Uzun zamandır düğün, kına gecesi, söz, nişan, sünnet töreni gibi pek çok davete ev sahipliği yapıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle organizasyonunuzun tüm detaylarıyla yakından ilgileniyor, A’dan Z’ye beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek olduğu için talepleriniz doğrultusunda bir organizasyon içeriği oluşturuyoruz.

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı mekan alternatifini size sunuyoruz. İster yemyeşil çimenler üzerindeki kır bahçemizde isterseniz de balo salonumuz içerisinde hizmet alabilirsiniz. Üstelik iki farklı alana sahip olduğumuz için hava durumundan da etkilenmiyoruz. Kır bahçesinde hizmet alırken eğer hava şartları umulduğu gibi ilerlemezse bu kez kapalı alanımıza geçebilirsiniz. Yılın tüm mevsimleri hizmet veriyor, sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Mekanımızı şık bir şekilde düğününüze hazır hale getiriyoruz. Organizasyon düzenlemesi anlamında size gereken desteği versek de eğer talep ederseniz dışarıdan bir firmadan da mekan süslemesi konusunda destek alabilirsiniz. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl düzeninde şahane bir menü hazırlıyoruz. Tercih ettiğiniz menüyü dilerseniz önceden tadabilir, kendi damak zevkinize uygun bir yemek listesi oluşturabilirsiniz. Sahne, ses ve ışık sistemleri konusunda da şahane bir hizmet sağlıyoruz. Kolay ulaşılabilir merkezi konumumuzla yerimize gelirken hiç zorlanmayacak, otopark hizmetimizle de aracınızı güvenle park edebileceksiniz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada yer alan Karakuş Düğün Salonu iletişim formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmek ve düğününüzü planlamak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet, 1. Yıldırım Site Sk. No:8, 64200 Merkez/Uşak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Karakuş Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.