Düğün Organizasyon Uşak

2F Organizasyon

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

2F Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

2F Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

2F Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

2F Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 2F Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

2F Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

2F Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

2F Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

2F Organizasyon düğün organizasyonu dışında piknik, davet ve resepsiyon, nişan, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

2F Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

2F Organizasyon dekor, masa / sandalye temini, çiçek, kına gecesi, dj, nikah şekeri, araç kiralama, sanatçı, havai fişek, catering, mekan giydirme, süsleme, işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı hizmetlerini vermektedir.

2F Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

2F Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

2F Organizasyon Hakkında

2F Organizasyon ailesi olarak en özel günlerde en güzel anlarda bir araya gelmekten ve yüzleri gülümsetmekten başka hiçbir gayemiz yok. Mesleğini severek yapan ve işinde profesyonel samimi ekibimizin canla başla çalıştığını şimdiye dek yaptığımız çalışmalarda kanıtlamış olduk. Bu süre zarfında Uşak düğün organizasyonlarında aranan bir marka olduk. Hayatlarının en önemli gününde destek verdiğimiz gelin ve damatlarımızı çok seviyor, onların mutluluğu için her şeyi yapıyoruz.

Zaman ve mekân ayırt etmeden Uşak ve çevre illerde bizi düğününe davet eden herkese yardımcı olabiliyoruz. Salonlarda, kır bahçelerinde, otellerde veya kafelerde hatta sokaklarda; kutlama nerede olursa olsun orada işimizi yapabiliyoruz. Çiftlerimize özel konseptler geliştirip masa sandalye temininden mekân süslemesine, müzikten cateringe ve servise kadar her şeyi belirli bir uyum içerisinde organize ediyoruz.

Hem doğaya hem de çevreye karşı duyarlı bir firma olarak, verdiğimiz hizmetlerin eğer daha sağlıklı ve zararsız bir yöntemi varsa mutlaka onu edinmek ve kullanmak taraftarıyız. Örneğin kapalı alanlarda misafirleri rahatsız eden fişek ve sisler yerine, özel olarak tasarlanmış zararsız “kuru buz sis” makineleri kullanıyoruz. Bu sayede çiftimiz ilk dansını yaparken yarattığımız atmosferde sanki bulutların üzerindeymiş gibi görünmelerini sağlıyoruz.

Düğünler haricinde kına gecelerini de çok severek yapıyoruz. Birbirinden dolu içeriklere sahip kına paketlerimiz ile herkese hitap edebiliyor ve kınaya dair aklınıza gelebilecek her detayı gelinimizin istediği şekilde temin edebiliyoruz. Yine belirtmek gerekirse söz ve nişan merasimlerinde de en az düğün ve kına kadar özenli bir şekilde gerekenleri yerine getiriyoruz. Taklardan nişan masalarına, pastalarından nişan tepsilerine varana kadar her şeyi bir bütün halinde kendimiz kuruyoruz.

Uşak organizasyon firmaları arasında mükemmeli arıyorsanız 2F Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Fiyat teklifi ve detaylı görüşmek için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kemal Öz Mahallesi 3.Lale Sokak No:55 /A Uşak

  • Haritadaki Konumu

    2F Organizasyon Yol Haritası

2F Organizasyon Yorumları (4)

Ayşe & Ali

Düğün Tarihi: 11.07.2019

Kına gecem için randevulaştık ilgisi ve alakası için fulya hanıma çok teşekkür ederimmm :)

Pınar & Ali

Düğün Tarihi: 19.02.2019

Nişanım için istediğim konsepti birebir hatta daha güzel şekildi yaptılar herkese tavsiye ederim.

Maide & Rıfat

Düğün Tarihi: 06.01.2019

Düğünümde herşey istediğim gibi oldu ve tüm heyecanıma ve paniğime rağmen fulya hanım çok ilgili olarak yardımcı oldu kendisine çokkkk teşekkür ederim :))

Aylin & Mehmet

Düğün Tarihi: 04.08.2018

Fulya Hanıma çok teşekkür ederiz hayalimizdeki organizasyonu geçekleştirdi; herkese öneririr :))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.