Gelin Hiç Pantalon Giyer mi?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:36 dakika

03.08.2021

Modern gelinlikte gelinen son noktada gelinlik ve pantolonu aynı karede düşünmenin zamanı geldi. Evet yanlış duymadınız, pantolon gelinlikler artık düğünlerinde sıra dışı seçimler yapmaktan çekinmeyen gelinlerin beğenisine sunuldu. Eğer şu anda bu fikir size cazip gelmeye başladıysa, kafanızda belirecek soruları sizden önce bulduk ve cevapladık.

Bana Yakışır mı?

Düğününüzde herkesinkinden farklı bir seçim yapmayı planlıyor, modern gelinlik seçiminizi pantolon gelinlikten yana yapmayı düşünüyorsunuz. Ancak içinize sinmeyen bir şeyler mi var? Kendinize bu sıra dışı tarzı nasıl yakıştıracağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Tasarım olarak beğendiğiniz, vücut tipinize uyduğunu düşündüğünüz ve içinde rahat hissettiğiniz sürece kalıpların dışına çıkabilir, hatta en uç noktada bir pantolon gelinlikle tüm davetlilerinizi cesaretinizle büyüleyebilirsiniz.

pantolon kombini gelinlik  modeli

Nereden Bulurum?

Neyse ki dünyaca ünlü gelinlik markaları ve moda evleri sizden önce davrandı ve koleksiyonlarına birbirinden güzel pantolon gelinlik modeli ekledi. Bu sayede 2014 gelinlik koleksiyonlarında aradığınızdan fazla modelde pantolon gelinlik bulabilirsiniz. Bunlardan birinin üzerinizde nasıl duracağını görmek için tek yapmanız gereken, Vakko gelinlik gibi yabancı tasarımcıların gelinliklerini satan bir yerden randevu almak ya da kendi gelinlikçinize gidip hayalinizdeki modeli anlatmak.

Nerede Giyerim?

Pantolon giyecek bir gelin, her yerde aynı şaşkınlık efektini yaratacağından, düğün mekanları konusunda rahat olabilirsiniz. İster bir balo salonunda olun, isterseniz tarihi bir mekanda hatta bir şık bir restoranda, pantolonunuz ve siz çok dikkat çekeceksiniz. Bu yüzden pantolon gelinliği düğün mekanından bağımsız olarak düşünebilir, yani onu her düğün mekanında giyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şapka, eldiven, takılar gibi düğün aksesuarları kullanarak gelinliğinizi düğün mekanına birazcık uyarlamak.

Gelinlik İndirimleri

Nazan Moda Evi
%30 İndirim
34 4
Nazan Moda Evi

Nisan Ayına Kadar Özel Hazır Modellerde Geçerli %30 İndirim Fırsatı !

White House Moda Evi
%30 İndirim
119 8
White House Moda Evi

Şubat Ayının Sonuna Kadar Tüm Gelinlik Modellerine Özel %30 İndirim Fırsatı!

Avantajları ve Dezavantajları Neler?

Pantolon gelinliğin en büyük avantajı uzun elbise modellerinin tersine hareketlerinizi kısıtlamaması olacaktır. Genç kadınların çoğu gibi siz de günlük yaşantınızda pantolonun rahatlığına alıştıysanız, düğününüzde oturup kalkarken, dans edip eğlenirken pantolonun tüm rahatlığıyla gecenizi kolaylaştırdığını fark edeceksiniz. Bu modelde bir gelinliğin en önemli dezavantajı ise alışılmış gelin silüetinin dışına çıktığı için aile büyüklerini bu konuya ikna etmek olacaktır.

Kim Ne Düşünür?

Tam da bu noktada yükselecek itirazları göğüslemeli, eğer istediğiniz gerçekten bu modelse kimsenin sözüne kulak asmamalısınız. Büyük annenizin gözlerindeki hayal kırıklığı, annenizin bitmek bilmeyen itirazları hatta eşinizin annesinin nazik serzenişleri sizi yıldırmasın. Bu gece ikinizin gecesi olduğuna göre sizin ve eşinizin zevklerine uyan model, o gece tartışmasız olarak üzerinizde taşıyacağınız model olmalı.

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Ç

çağla

Düğün Tarihi: 14.10.2014


değişik gerçekten :)


C

cemre

Düğün Tarihi: 14.10.2014


olur mu canım öyle şey