Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Uşak

İnci Deri Uşak Mağazası

İnci Deri Uşak Mağazası Hakkında

İnci'nin hikayesi 97 yıl önce, 1917 yılında İstanbul'da başladı. Zincirin ilk halkası küçük bir lostra salonuydu. Bu mütevazı salon birkaç yıl sonra çocuk ayakkabıları ve ev terlikleri satan bir mağazaya dönüştü. Kaliteli ayakkabılarıyla öne çıkan bu mağaza, gittikçe daha çok tercih edildi, tüketicilerine 30 yıl hizmet verdi.

1947 yılında, ailenin 2. kuşak temsilcisi Ahmet Nuri Kızıltaş, Fatih'te yepyeni bir ayakkabı mağazası açtı. Vizyoner ve modern bir girişimci olan Kızıltaş, İnci Fatih mağazasının temel felsefesini "müşteri memnuniyeti" olarak belirlemişti.

Ahmet Nuri Kızıltaş'ın felsefesiyle yürüyen İnci, kısa sürede sektörün öncüleri arasına girdi. İnci Fatih ile başlayan bu gelişim, İnci'yi nesiller boyunca aranan bir marka haline getirdi. 1980'lerin başında 3. kuşağın yönetime katılmasıyla, marka daha da modernleşti. Yeni kadro, İnci'yi ulusal pazarda geliştirmeye ve global pazarlara açmakta gecikmedi.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    İsmetpaşa Cad. No: 31

  • Haritadaki Konumu

    İnci Deri Uşak Mağazası Yol Haritası

İnci Deri Uşak Mağazası Yorumları (1)

Çiğdem & Cem

Düğün Tarihi: 02.05.2015

Düğün ayakkabımızı ordan aldım sık ve rahattı severek aldım ve ayakkabıda isim yazmak için yer bırakmışlardı ve bu çok güzeldi, çok hoşuma gitmişti.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.