Sezer Rent a Car

E-posta Gönder

Sezer Rent a Car

Ekiple Tanışın


Sezer Rent a Car Hakkında

MİSYONUMUZ;

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Sezer Rent A Car siz değerli müşterilerimize; En iyi otomobil, en iyi otomobil, en iyi fiyatı sunmayı görev ediniyoruz.

VİZYONUMUZ;
SEZER RENT A CAR olarak, araç kiralama sektörüne adım atmış, kaliteli hizmet anlayışı, müşterilerine vermiş olduğu önem ve uygulamış olduğu ekonomik fiyat politikası ile pazarda payını her geçen gün artırarak, bu sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

SEZER RENT A CAR, filosunda bulunan araç sayısı, kalitesi ve hizmetiyle müşterinin isteklerini en ekonomik düzeyde karşılamayı kendisine birinci hedef olarak belirlemiştir. SEZER RENT A CAR, günlük araç kiralama, transfer hizmetleri, şoförlü kiralama hizmetlerini müşteri memnuniyetini önde tutarak vermeye devam edecektir.


HİZMETLERİMİZ; *OTO KİRALAMASEZER RENT A CAR: Oto Kiralama konusunda , sizlere kurumsal çözümler sunmaktadır. Araba Kiralama ve Uzun Dönem Araç Kiralama talepleriniz için bizi arayın. *ŞÖFÖR TEMİNİ: İstemeniz durumunda araçlarımıza şöförlü olarak kiralayabilirsiniz. *KASKO: Aracınızda, beklenmedik anda başınıza gelebilecek bir çok risk var. Olsun, SEZER RENT A CAR'da otomobilinizi bunlara karşı koruyan Kasko Sigortası var.

*YOL YARDIMI: Yolda karşılaşabileceğiniz her türlü kötü sürprize karşı büyük bir güvence sağlıyoruz. Yolda kalan aracın çekilmesi, vinç ile kurtarılması, aracın kullanılamadığında konaklama, hastalanma ya da yaralanma halinde sürücü sağlanması, aracın emanet ve muhafazası, lastik patlaması durumunda bulunduğu yerde değiştirilmesi gibi daha birçok hizmetimizden sizde faydalanın.

*TRAFİK SİGORTASI: Herhangi bir kazada diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verebileceğiniz hasarları güvence altına alır. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na tabi olan zorunlu bir sigorta ürünüdür.

İletişim

  • Adres:

    Ünalan Mah. Zübeyde Hanım Cad. Süzgen Apt. No:60

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sezer Rent a Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.