Evlilik Teklifi Ankara

Kayacan Organizasyon

 • Min. Fiyat
  7.500 -10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Alparslan
  Firma Sahibi

  HAYALLERİNİZ , HAYAL KALMASIN...

Kayacan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500 -10.000 TL

Kayacan Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Kayacan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Tekne

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Kayacan Organizasyon Hakkında

Rüyalarınızın ötesinde bir hizmet almak istiyorsanız Kayacan Organizasyon en doğru adres!

Kayacan Süs Organizasyon olarak Ereğli’de bulunuyoruz. Başta Ankara olmak üzere, İstanbul, Düzce ve Bolu gibi pek çok ilde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizin bulunduğunuz ile geldiğimiz kadar siz de Ereğli’ye gelebilir, şahane bir ortamda istediğiniz gibi bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Bize sadece hayallerinizi anlatın ve nasıl gerçekleştiğini arkanıza yaslanarak izleyin.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe hizmet veren bir firmayız. Farklı konseptlerimiz, çalışma aşkımız ve yeniliğe açık bakış açımızla öne çıkıyoruz. Evlilik teklifi hizmetlerinin yanı sıra düğün, kına gecesi, doğum günü, söz ve nişan kutlamaları gibi çeşitli etkinliklere hizmet veriyoruz. Bizim önceliğimiz sizi memnun etmek. Bu doğrultuda da nasıl bir organizasyon içeriği hayal ediyorsanız bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyonu düzenlerken size farklı konsept seçenekleri sunuyoruz. Tarzınız doğrultusunda istediğiniz pakete karar verebilirsiniz. Hizmet içeriklerimizi de elbette isteklerinize göre düzenliyoruz. Yemek, atıştırmalık ikramlar ve alkol içeren bir menü hazırlıyoruz. Hangi konsepti seçerseniz seçin ortamın romantik olmasını sağlıyoruz. Yer volkanları, çiçek aranjmanları, kalpli aksesuarlar, ışıklandırma sistemleri, balonlar ve güllerle ortamı süslüyoruz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekim yapıyoruz. Drone ile de havadan kayıt alarak sizi her açıdan görüntülüyoruz.

Yıllar içerisinde çok sayıda çiftle görüşerek, organizasyonlar yaparak epey deneyim kazandık. Bu nedenle de bir çift bizimle görüştüğünde ona aynı zamanda danışmanlık yaparak yol gösteriyoruz. En sevdiğimiz organizasyon tipi de sürpriz organizasyonlar. Size gereken desteği ve fikri vererek kız arkadaşınıza unutulmaz bir heyecan yaşatabilirsiniz.

Siz de Ankara evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında bir tercih yapacaksanız hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sayfada bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.