Bir Yaz Gecesi Rüyası

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

0:50 dakika

16.12.2020

İzmir’in en güzel sahil beldesi Urla’da Türkiye’nin ilk ve tek “Gourmet Chef” restaurantı olarak hizmet vermekte olan Vera Melissa Restaurant’tan Işılay Tütüncü ile konuştuk.

Nedir Özellikleri?

Restaurantımızın iç dekorasyonu misafirlerimiz tarafından çok beğeniliyor. Özellikle de sandalyelerimiz, şömine ve yer döşemelerimiz. Restaurantımızın giriş yolundaki pembe çiçeklerimiz gelinlerin en çok hoşuna giden detay. Bu tür dekoratif unsurlar fotoğrafçıların da dikkatini çekmiş olmalı ki düğününü başka yerde yapan çiftlerin fotoğrafları da burada çekiliyor. Ayrıca bahçemizin üç dönüm olması büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabilmemiz adına bizim için büyük bir avantaj teşkil ediyor.

bir yaz gecesi rüyası

Neden Tercih Edilir?

Bizler sektörde deneyimli ve güvenilir çözüm ortakları ile çalışıyoruz. Bu da misafirlerimizde güven duygusu oluşturuyor.

Ya Düğün Paketi?

Yemek ve servisten oluşuyor; fakat arzu ederlerse de süsleme, orkestra, fotoğraf gibi organizasyon ayağını oluşturan kalemler devreye girebiliyor. Bazen çiftlerimiz sadece yemek ve servis hizmetinden yararlanıp kendi tercih ettikleri organizasyon firmaları ile çalışmak isteyebiliyorlar.

Yemek ve Menü

Biz dünya ve Türk mutfağından örnekler vermekteyiz. Ayrıca isteğe özel menü çalışmaları da yapabiliyoruz. Yemek üretimimiz, depolama, pişirme hepsi hijyen standartları dahilinde yapılmaktadır.

Konum

Mekanımız, Urla- İskele ağaçlı yol üzerindedir. Misafirlerimizin ulaşım açısından zorlanmayacağı bir lokasyona sahibiz. Ayrıca büyük bir çim alan ve çocuk oyun alanımız da mevcuttur.

Eğer bizden sadece yemek ve servis almak isterlerse 35 TL+ KDV’den başlayan fiyatlarımız mevcut.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

SK

Selda Kulak

21/10/2014

Biz düğünümüz için burayı seçtik ve çok güzel bir ekip çok yardımcı oldular ve ilgilendiler teşekkürler yeniden


TE

TUĞBA ER

21/10/2014

Güzel bir mekan, mekan seçimlerinde listenizde olunmalı :)