Foto Marina
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Foto Marina Hakkında

2017 yılından kurulduk ve o günden bugüne Türkiye’nin pek çok yerindeki çiftlerimizin çok özel çekimlerini üstlendik. Profesyonel düğün fotoğrafçılığı hizmetimizi çözüm odaklı ve deneyimli bir ekiple veriyoruz. Foto Marina Uşak’ta işimiz mutluluğunuzun, heyecanınızın ve gülümsemenizin en güzel anlarını yakalamak. Çiftlerimizin beklenti ve taleplerini en iyi şekilde karşılayarak onlara yıllar boyu bakmaya doyamayacakları ve adeta bir peri masalını anlatan albümler bırakıyoruz.

Deneyim

15 yılı aşkın bir süredir fotoğrafçılık sektöründeyiz. 2 kişilik profesyonel bir ekibimiz var. Düğün fotoğrafçılığına dair dünya trendlerini ilgiyle takip ediyor ve çekim tekniklerimize yansıtıyoruz. Çekimlerimizi planlama aşamasında size kendimizi detaylı bir şekilde anlatacak ve sonra da size kulak vererek isteklerinizi en iyi şekilde hayata geçireceğiz. Sıradan ve sıkıcı pozlar yerine, benzersiz ve eğlenceli fotoğraf kareleri yaratacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Uşak düğün fotoğraf çekimi hizmetimizi ağırlıklı olarak dış mekanlarda veriyoruz. Kişiye özel çekim çalışmalarımız da bulunuyor. Son dönemde gelin ve damat adaylarımızın sıklıkla tercih ettiği tüm çekim türlerini gerçekleştirebiliriz. Düğün albümünüzde romantik veya eğlenceli pozlara, Uşak’ın en güzel mekanlarına yer verebiliriz. Tarihi, doğal ve büyüleyici mekanları en güzel şekilde kullanarak ortaya herkesi hayran bırakacak fotoğraflar çıkarıyoruz.

Ekipman

Çekim hizmetlerimizin tamamında son teknoloji ve kaliteli ekipmanlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Tüm özelliklere sahip profesyonel fotoğraf makinelerimizin yanı sıra özellikle konsept bir çekim tercih ettiğinizde drone ve jimmy jib gibi ekipmanlardan da yararlanabiliriz. Ekibimizle gerçekleştireceğiniz ön görüşmede özel taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Böylece çekim günü geldiğinde en iyi ekipmanlarımızla hazır oluyor ve işimizin kalitesini fotoğraflarınıza yansıtıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Sıra anılarınızı saklamaya geldiğinde, albümlerimizin de son derece kaliteli ve özel tasarım olduğunu görebilirsiniz. Birbirinden farklı albüm paketlerimizin yanı sıra cep albümleri hazırlayabilir veya en çok hoşunuza giden fotoğrafları kanvas tablolara taşıyabiliriz. Baskı hizmetlerimizi zengin bir ürün yelpazesiyle sunmak için hediyelik ürünler de tasarlayabiliriz. Foto Marina baskı ürünlerimiz de çiftlerimizin beğenisini ve takdirini topluyor.

İster düğün öncesinde, ister bu özel gecede en değerli anlarınızı ölümsüzleştirmeye talibiz. Uşak’ın en beğenilen ve ilgi gören düğün fotoğrafçılarından biri olmanın haklı gururuyla mutluluğunuza eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz. Çekimlerimiz ve Uşak düğün fotoğrafçısı çekim fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için yandaki formumuzu doldurabilir veya alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Foto Marina ailesi olarak mutluluğunuzun bir ömür boyu daim olmasını dileriz.

İletişim

  • Adres:

    uşak

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.