Love in Life

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Love in Life Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Love in Life Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Love in Life Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Love in Life Hakkında

Love in Life adını verdiğimiz firmamız aslında her şeyi açıklıyor. Hayat içerisindeki aşkın her ânı çok özel ve çok güzel, biz de bunun bilincinde fotoğrafçılar olarak mesleğimizin yegane işlevini yerine getiriyor ve bu anları kaydedip unutulmayacak hatıralara dönüştürüyoruz. Elazığ menşeili, işini severek ve profesyonelce yapan genç bir ekip olarak mesleğimizi çok ciddiye alıyor; sürekli olarak dünya trendlerini takip edip gelişmeye özen gösteriyoruz. Hem estetik bakış açıları hem de teknolojik anlamda günü yakalamayı ve bu sayede kaliteli bir hizmet sunmayı görev biliyoruz.

Çok yönlü fotoğrafçılar olsak da hem aldığımız talepler hem de olayın kutsallığını sevmemiz sebebiyle en çok özel gün çekimleri yapıyoruz. Elazığ düğün fotoğrafçısı olarak aldığımız unvana layık olmaya çalışıyor ve dünyaevine girecek olan çiftlerin heyecanlarına ortaklık ediyoruz. Elbette ki sadece kendi ilimizle sınırlı kalmıyor ve bazı bölgeler yoğunluklu olmak üzere pek çok şehre gidiyoruz. Bunlardan ilki sevdiğimiz illerden biri olan Malatya ve ikincisi ise Nevşehir. Buralarda yaşayan veya düğününü buralarda gerçekleştirecek olan çiftlerimizle çalışmaktan büyük keyif alıyoruz. Tam da hayal ettikleri gibi bir sonuca ulaşmak için her detayı en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.

Çiftlerimizle diledikleri mekan veya lokasyonda harikulade dış çekimler gerçekleştiriyoruz. Doğal bir atmosfere sahip ve gelinle damadımızın arka planını güzelleştiren mekanları tercih ediyoruz. Bunun kararını çiftimize bırakıyoruz ve dilerlerse fikir de veriyoruz. Hem fotoğraf hem de kamera çekimleri yaparak her ânı yüksek çözünürlüklerle kaydediyor, en doğal pozları güzel bir albüme, en sıcak görüntüleri de güzel bir düğün hikayesi videosuna çeviriyoruz.

Love in Life ekibi olarak drone da dahil en kaliteli ekipmanlarımız ile sizinle buluşup çekimlerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Malatya’da düğün fotoğrafçısı arayışınızın sona ermesini istiyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.