Düğün Fotoğrafçınızı Tanıyor musunuz?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:06 dakika

29.06.2020

Düğün fotoğrafçılığına içeriden bir bakış yapmaya ne dersiniz?

Işık Fotoğrafçılık’tan Mustafa Uzun, Düğün.com Çiftleri için düğün fotoğrafçılığından ve işinin inceliklerinden bahsetti.

İyi Bir Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Olmalıdır?

Her çift için düğün fotoğrafları önemlidir ve kusursuz olmalıdır. Özellikle seneler öncesinden hayalini kurduğu düğün günü gelinler için çok daha önemlidir. İnsanlar böyle anları ailesiyle ve dostlarıyla birlikte yaşamak, paylaşmak ister. Sizin farkına dahi varmadığınız birçok detayı düğün fotoğrafçısı görür, yakalar ve kaydeder. Siz düğünün heyecanını ve telaşını yaşarken iyi bir düğün fotoğrafçısı, düğün günü yaşanan coşkuyu, sevinci, hüznü, kısacası tüm duyguları kendi bakış açısıyla kompozisyonlar ve sizin farkına bile varmadığınız en doğal hallerinizin içerisinde olduğu bir düğün albümü size sunar.

düğün fotoğrafçınızı tanıyor musunuz?

Heyecanınızı Paylaşıyoruz

Düğün fotoğrafçılığı aslında düğün anında başlayan bir iş olmaktan çıkıp düğünün hazırlık aşamasına inmiştir. Her düğünün anlatılacak bir hikayesi vardır, her hikayenin içerisinde sevinçler, mutluluklar, biraz hüzün, biraz gözyaşı insana ve hayata dair bir sürü etkileyici kareler vardır. İyi bir düğün fotoğrafçısı, gelin damadın heyecanını ve telaşını kendi telaşı gibi hissedebilmelidir. Hatta kendini kaptırıp aynı telaşın içerisine dahil olabilmeyi bilmelidir.

düğün fotoğrafçınızı tanıyor musunuz?

Görünmez Kahramanlar

Düğün günü o kadar hızlı ve heyecanlı akıp gidiyor ki orada olduğumuz bile unutuluyor. Düğün fotoğrafçısı da objektifinin arkasından hikayenin her anını resmediyor. Düğün fotoğrafçılığı düşünülerek, planlanarak yapılabilecek bir iş de değildir. Her şeyi düşünüp planlayabilirsiniz fakat düğün günü bu teorilerin hiç bir işe yaramadığını görürsünüz. İçten gelerek, anlık duygularla yapılan çekimler her zaman daha başarılı olacaktır. Tabii ki insanda fotoğraf adına geliştirilen bir yetenekle beraber fotografçının azimli ve istekli olması da gerekir.

düğün fotoğrafçınızı tanıyor musunuz?

Işık Fotoğrafçılık’tan fiyat teklifi almak için tıklayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 Yorum

umut ceylan

Düğün Tarihi: 20.10.2014


ne kadar araştırılsa da düğün fotoğrafçısı işi biraz da şansa kalıyo yaa