Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer

E-posta Gönder

  • Atakum, Samsun.

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer Sık Sorulan Sorular

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli".


Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer şehir dışında hizmet veriyor.


Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer Hakkında

2017 yılında icra etmeye başladığımız mesleğimiz fotoğrafçılığa tutkuyla bağlıyız ve özel günleri ölümsüzleştirmekten büyük keyif alıyoruz. Hüsnü Aydoğan Wedding Photographer olarak 3 kişilik ekibimle birlikte özel gün fotoğrafçılığını en iyi şekilde yapıyoruz. Amasya fotoğrafçıları arasında yer alan bir ekip olarak çevre illerde de faaliyet gösteriyoruz ve Samsun başta olmak üzere talep olduğu müddetçe farklı şehir ve bölgelere de gidebiliyoruz.

Çiftlerimizin diledikleri hizmet içeriğini rahatlıkla seçebilmesi ve bütçelerini de buna göre ayarlayabilmesi için her yıl yenilediğimiz bazı paketler belirliyoruz. Bu paketleri onlara sunuyor ve seçimlerine göre de planlamamızı yapıyoruz. Ancak elbette ki çiftlerimizi bu paketlerle sınırlandırmıyor, diledikleri hizmetleri istedikleri şekilde verebiliyoruz. Bu içeriklerden bahsetmek gerekirse genellikle; mekan sayısı, saatlik çekim, tüm gün çekimleri, albüm modelleri (panoramik, aile, cep vb.) kanvas tablo, poster, düzenleme yapılacak poz sayısı, çekilen tüm fotoğrafların dijital kopyası, düğün hikayesi gibi hizmetler mevcut.

Dış çekimler için çiftlerimizin illerindeki doğal ve tarihi güzelliğe sahip mekanları kullanabilmekle birlikte eğer talep ederlerse farklı pek çok ile de gidebiliyoruz. Deniz ve göller, sahiller, ormanlar, çiftlikler, tarlalar, bahçeler ve daha aklınıza gelebilecek hemen her yer bizim çalışma alanımız olabilir; yeter ki çiftlerimizin mutluluğunu yansıtabilelim.

Çekimlerimizi düğün günü gerçekleştirebildiğimiz gibi düğünden önce veya sonra bir zamanda da yapabiliyoruz. Düğün günü çekimlerinde hazırlık aşamasından düğün boyunca yaşanan en eğlenceli anlara kadar her şeyi karelere dönüştürebiliyoruz. Üstelik bunu fotoğraf haricinde kamera çekimleri ile de yapabiliyoruz. Düğün hikayesi veya klibi gibi bir içeriğe sahip olmak isteyen çiftlerimize en güzel anlardan elde ettiğimiz görüntüleri monyajlayıp kurgulayarak kısa videolar oluşturuyoruz. Kaliteli ekipmanlar ile kaydedilmiş bu görüntüleri yüksek çözünürlükte teslim ediyoruz.

Samsun'da düğün fotoğrafçısı arayışınızda Hüsnü Aydoğan ve ekibi olarak bizi tercih ederseniz yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.