Canan Sönmez Photography

Mesaj Gönder

0216 706 01 96

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Canan Sönmez Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Canan Sönmez Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Canan Sönmez Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Canan Sönmez Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Canan Sönmez Photography Hakkında

Yaklaşık 20 yıllık yoğun bir iş hayatından sonra kızımın doğumuyla bambaşka bir sektörle tanıştım. Bebeğimin fotoğraflarını çekerken bu işi profesyonel olarak da yapabileceğimi düşündüm. Canan Sönmez Photography’de her zaman kendi anılarımı ölümsüzleştirirken aldığım keyfi çiftlerime de yaşatmayı amaçlıyorum. İstanbul’da hizmet verdiğimiz ofisimiz Ümraniye’de bulunuyor. Ayrıca yakın zamanda Ordu’da bir stüdyo açtık.

Deneyim

Fotoğrafçılığı profesyonel olarak yapmaya karar verdikten sonra çeşitli eğitimler almaya başladım. Atatürk Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü bitirdim. Photo Play’in Doğum, Bebek ve Yenidoğan Fotoğrafçılığı ve İSMEK’in Özel Gün Fotoğrafçılığı kurslarına katıldım ve sertifikalarımı aldım. Ayrıca Business Channel Türk TV’ye Nisan 2021’de doğum fotoğrafçılığı hakkında konuşmak için davet edildim ve merak edilen soruları cevapladım.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul’da her yerde çekim gerçekleştirebilirim. İç mekan ve dış mekan çekimleri yapıyorum. İstanbul dışında özellikle Ordu düğün fotoğrafçısı arayan çiftlerin de çekimlerini yapıyorum. Ordu’da sevdiğim çekim mekanlarından bazıları Perşembe Yason Kilisesi ve Hoynat Adası. Trabzon da en çok çekim yaptığım illerden. Ancak çiftlerim isterse çekimler için Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına çıkıyorum.

Düğün belgesel, hikayesi tarihi not et de diyebileceğimiz save the date ve trashday çekim türlerinden istediğinizi yapıyorum. Hamilelik, doğum, anne&bebek çekimi ve kınalarınızda da yanınızda oluyorum. Uzmanlık alanım doğum fotoğrafçılığı olduğu için hastanelerde de anne ve babaların yanında oluyorum. İsterseniz düğün gününüzde çekilen video kaydından müzikli ve 3-6 dakika arası süren bir klip de hazırlıyorum.

Baskı Hizmetleri

Çiftlerime istekleri doğrultusunda tek albüm veya albüm paketi veriyorum. En iyi sonucu elde etmek için albümlerimizi ipek (silk) kağıttan hazırlattırıyorum. Albümlerimizin foto kapak, nubuk ve keten seçenekleri bulunuyor. Tek albüm seçeneğinde 40 fotoğraftan oluşan panoramik albüm yer alıyor. Albüm setleri ise 40 fotoğraflık panoramik albüm,2 adet aile albümü ve albüm kutusundan oluşuyor. Ayrıca fotoğraflarınızın tamamını dijital ortamda size ulaştırıyorum.

Çiftlerin düğünden doğuma kadar her özel anlarında yanlarında olmaktan gurur duyuyorum. Aldığım eğitimler, çiftlerle/ailelerle/annelerle iletişimim ve samimiyetim sayesinde çok değerli anlar yakalıyorum. Siz de Anadolu yakası düğün fotoğrafçısı ararken bu özellikleri göz önünde bulunduran çiftlerden biriyseniz kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bana ulaşabilir veya hemen formdan teklif alabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0216 706 01 96
 • Adres:

  Ümraniye/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Canan Sönmez Photography Yol Haritası

Canan Sönmez Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

G&S

Gamze & Semih

Düğün Tarihi: 06.09.2020


Hayatimin en anlamli gununun her anini muhtesem karelere sigdiran dugun fotografcisi CANAN SONMEZ. Hayatimin en guzel gununde benimle oldugunuz icin ve degerli emekleriniz icin cok ama cok tesekkur ediyorum. sevgiler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.