Seda Tuba Photography

E-posta Gönder

0850 532 9347

10 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Yenişehir, Diyarbakır

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday, Nişan çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? İstek üzerine her türlü mekanda çekim yapılabilmektedir.

Hakkında

Güzel gelinlerin zarafetini taçlandırmak, onları anlamak ve heyecanlarını paylaşmakla başlar. Bu yüzden kadın eli değmiş fotoğraf karelerini tasarlamak için ben Seda Tuba, bölgenin tek profesyonel kadın fotoğrafçısı olarak hizmet veriyorum. Üstelik ayrıntılara en az sizin kadar önem veren ekibimle birlikte düğün hatıralarınızda fark yaratıyor ve doğal ışığınızı ortaya çıkarıyoruz!

Peki, standardın dışında size özgü çekimler için hazır mısınız? Seda Tuba Photography sizin için hazır. Hayallerinizi öğrenmek ve moda olan çekim türleri hakkında söz etmek için görüşmelerde buluşalım. Bu sayede düğün öncesi ve sonrası da dahil tüm süreç hakkında bir planlama yapabiliriz. Karşılıklı güven temellerine ve huzurlu bir atmosferde özel kareler biriktirmeyi esas aldığımız için sizi tanımak da ayrıca hoşumuza gidiyor. Aldığımız kararlarla çalışmalarımıza başladığımızda gün ışığını en iyi şekilde kullanıyor ve güzelliğinizi ortaya çıkarak gülen gözlerinizi de her pozda yakalıyoruz…

Çekim türlerini de merak ediyor olmalısınız! Endişelenmeyin son teknoloji ekipmanlarla her trendi yakalayabiliriz. Hatta Diyarbakır’da düğün fotoğrafçısı olmanın yanında videolarla da düğün hikâyesi ve düğün kilibi senaryolarınızı tasarlıyoruz.

Dış mekân çekimleri için kendinizi nerede hayal ediyorsanız, birlikte orada olacağız! Anılarınıza farklı bakış açıları katan konseptleri trash day ve save the date gibi özel çekimler sırasında canlandırma şansımız da var. Şehir dışında da istediğiniz mekânı doğru ışığı sağlayarak kullanabiliriz. Tarihin izlerini, doğanın huzurunu ve sizin aşkınızı bir araya getirmek için heyecanlıyız.

Dijital baskılar, orijinal kopyalar ve CD hazırlıkları için Diyarbakır’daki aileniz olmak bizim için en büyük gurur. Mutlu günlerin mutlu belgeleri için Seda Tuba Photography ekibiyle tanışmalısınız. Bunu için yapmanız gereken tek şey ise sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanmak!

İletişim

Seda Tuba Öncü

 • Telefon: 0850 532 9347

 • Adres: Diyarbakır

Seda Tuba Photography Yol Haritası

10 yorum


s&f

sevim & fatih

Düğün Tarihi: 16.09.2019

Seda hanım ve ekibiyle çalışmak çok keyifliydi. Çok memnun kaldık ilginiz güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz.

d&m

dilara & mustafa

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Düğünümüz kadar eğlenceli bir dış çekim günü geçirdik. Seda hanım gelin çiçeğimden gelinliğimin tülüne kadar en ince ayrıntısına kadar ilgilendi bizimle. Çok teşekkür ederiz tekrardan.

l&y

leyla & yunus

Düğün Tarihi: 30.08.2019

Her nazımızı çeken, elimizde olmayan sebeplerden bizi saatlerce bekleyen, enerjisini hiç kaybetmeden motivemizin düşmesine izin vermeyen, yaptığı işi hakkıyla yapan bir ekip.
Çok teşekkür ederim :)

s&m

sümeyye & musa

Düğün Tarihi: 28.08.2019

Dış çekim için onca fotoğrafçıyı aramıştım ama sizinle yaptığım ilk görüşmede evet bunlar demiştim. Çok samimi, içten haliniz beni etkilemişti. Ve sonuçta kararım kesinlikle siz oldunuz.İyi ki de oldunuz :)

k&e

kübra & emrah

Düğün Tarihi: 27.08.2019

Seda hnm ve eşinin muhteşem enerjileri ve işlerine olan aşkları fotoğraflara yansıyor. Hem unutulmaz kareler hem keyifli bir çekim hem de tatlı iki dost kazanmak isterseniz kesinlikle tercih etmelisiniz

N&A

Nazlı & Abdurrahman

Düğün Tarihi: 16.08.2019

Seda Hanımın güler yüzüyle enerjiniz yükseliyor ve sonuç olarak harika bir çekim gerçekleştiriyorsunuz. Özellikle düğün klibime ben ve herkes bayıldık.

f&y

fatma & yusuf

Düğün Tarihi: 13.08.2019

Alışılmışın dışında, doğal, samimi, kendimizi rahat hissedebildiğimiz bir çekimdi. Bu muhteşem ikiliyle iyi ki yollarımız kesişmiş, her şey için sonsuz teşekkürler☺

M&A

Merve & Ali

Düğün Tarihi: 09.08.2019

Seda hanım harika enerjik kendisiyle çok güzel bir çekim yaptık düğünümü ölümsüzleştirdi çok ama çok teşekkürler :)

z&z

zeynep & zekeriya

Düğün Tarihi: 05.08.2019

Mardin'de bize masal gibi bir çekim gerçekleştirdiniz. İyi ki en özel anlarımızı size emanet ettik. Çok teşekkür ederiz Seda Hanım:)

G&R

Gülsüm & Ramazan

Düğün Tarihi: 02.08.2019

Çekim günümüze kadar her sorumuza bıkmadan cevap verdi Seda hanım. Her detayı konuştuk🙈 iyi ki sizi tercih ettik. Çok çok teşekkür ederiz🙏🏻☺️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!