Nişanlık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nişanlığını seçerken en çok nelere önem vermelisin, güzelliğini nasıl tamamlayacaksın izle ve öğren!

01:15

Özlem Erkan Moda Tasarım - Abiye ve Nişanlık Videoları

Nişanlık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nişanlık modeline karar vermen için sana bir ipucu daha! Güzelliğini önplana çıkartacak bir kıyafet istiyorsan kesinlikle vücut yapına uygun bir kıyafet seçmelisin. Mesela uzun boylu isen balık nişanlık modelinin sana çok yakışacağını unutma! İkinci olarak dikkat etmen gereken ise bel hattına uygun kesimli bir kıyafet seçmen. Eğer özel diktiriyorsan bunu terzine mutlaka belirtmelisin, hazır alıyorsan de denediğin kıyafetlerde bel kesimine özen göster!

Bu video tarafından hazırlanmıştır.

100+ Abiye ve Nişanlık firması Düğün.com'da! İncele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

FİRMALARI LİSTELE
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Özlem Erkan Moda Tasarım sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Özlem Erkan Moda Tasarım

  • Yetkili Kişi
  • Adres Valikonağı Cad. Marmara Apt. No:16 Nişantaşı
Firma hakkında

Özlem Erkan Moda Tasarım

1980 Trabzon’da doğdu. Lise eğitiminden sonra amatör olarak tiyatro ile ilgilendi, uzun süre çeşitli tiyatrolarda kostüm tasarımı yaptı. 1998 yılında İzmir 100. Yıl Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım Bölümü’nü bitirdi. 2003 yılında kendi şirketinde atölye çalışmaları yaparak çeşitli kostüm tasarımları yaptı. 2003 yılında 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Ana Sanat Dalı Moda Tasarım Bölümü’nden mezun oldu.

Hugo Boss firmasında model uzmanı olarak göreve başladı. 2005-2008 yılları arasında çeşitli ihracat firmalarının tasarım departmanlarına (Zara, Bershka için) koleksiyonlar hazırladı. 2006 EİB Moda Tasarım Yarışması’nda ilk 12’ye girdi ve finale kaldı. 2008 Galata Moda Alaçatı’ya mayo koleksiyonuyla katıldı. “2009 Summer Beach Wear” koleksiyonunu bir defileyle tanıttı. Çeşitli televizyon dizilerine ve belgesellere kostüm hazırlamaktadır. İhracat firmalarına profesyonel olarak tasarım hizmeti vermektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir’de kendi markası olan “azaq” markasıyla satış noktaları bulunmaktadır.

Firma Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin
YORUMLAR
DÜĞÜN PLANLAMA VİDEOLARI