Düğün.com Editörleri 2015 MBFW Özlem Erkan Defilesini Yorumluyor

Ünlü modacılar 2015 nişanlık kreasyonlarını sergilemeye başladı! Peki ya sen, ilk adıma hazır mısın?

02:56

Özlem Erkan Moda Tasarım - Abiye ve Nişanlık Videoları

Düğün.com Editörleri 2015 MBFW Özlem Erkan Defilesini Yorumluyor

Nişan kıyafetini seçmek için heyecanlanıyorsan önerilerimizi mutlaka dinle! 2015 yılı her zevke hitap eden modellerle geliyor; minimalist gelin adaylarından sade ve şık olmak isteyenlere yine herkes çok mutlu olacak! Cesur bir gelin adayı için transparan nişanlık modelinden, otellerde yapılacak nişanlara kadar; mekana ve farklı zevklere özel kıyafet önerileri için hemen izlemeye başla!

Bu video tarafından hazırlanmıştır.

100+ Abiye ve Nişanlık firması Düğün.com'da! İncele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

FİRMALARI LİSTELE
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Özlem Erkan Moda Tasarım sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Özlem Erkan Moda Tasarım

  • Yetkili Kişi
  • Adres Valikonağı Cad. Marmara Apt. No:16 Nişantaşı
Firma hakkında

Özlem Erkan Moda Tasarım

1980 Trabzon’da doğdu. Lise eğitiminden sonra amatör olarak tiyatro ile ilgilendi, uzun süre çeşitli tiyatrolarda kostüm tasarımı yaptı. 1998 yılında İzmir 100. Yıl Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım Bölümü’nü bitirdi. 2003 yılında kendi şirketinde atölye çalışmaları yaparak çeşitli kostüm tasarımları yaptı. 2003 yılında 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Ana Sanat Dalı Moda Tasarım Bölümü’nden mezun oldu.

Hugo Boss firmasında model uzmanı olarak göreve başladı. 2005-2008 yılları arasında çeşitli ihracat firmalarının tasarım departmanlarına (Zara, Bershka için) koleksiyonlar hazırladı. 2006 EİB Moda Tasarım Yarışması’nda ilk 12’ye girdi ve finale kaldı. 2008 Galata Moda Alaçatı’ya mayo koleksiyonuyla katıldı. “2009 Summer Beach Wear” koleksiyonunu bir defileyle tanıttı. Çeşitli televizyon dizilerine ve belgesellere kostüm hazırlamaktadır. İhracat firmalarına profesyonel olarak tasarım hizmeti vermektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir’de kendi markası olan “azaq” markasıyla satış noktaları bulunmaktadır.

Firma Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin
YORUMLAR
DÜĞÜN PLANLAMA VİDEOLARI