Doğal Gelin Makyajı için İpuçları

Ten renginize uygun en yeni ürünler ve az bilinen tekniklerle doğal makyajın sırları bu videoda.

09:10

Mehmet Tatlı Kuaför - Saç ve Makyaj Videoları

Doğal Gelin Makyajı için İpuçları

Doğal gelin makyajı hakkında bilinmesi gerekenleri işin uzmanına sorduk. Sıcak pigmentli bir cilt rengine mi sahipsin yoksa soğuk pigmentli mi? BB krem nedir? Göz kapakları makyaja nasıl hazırlanır? Doğal gelin makyajının renkleri nelerdir? Bunları ve daha pek çok küçük ayrıntının cevabını Maybelline Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu gelin adayları için anlatıyor. Düğün günü sizi kusursuz bir görünüme kavuşturacak Gelin Saçı ve Makyajı firmalarını incelemek ve teklif almak için tıklayın! Düğün günü seni kusursuz ve doğal bir görünüme kavuşturacak gelin saçı ve makyajı firmalarını inceleyip, portfolyosunu beğendiğin firmalardan ücretsiz teklif isteyebilirsin.

Bu video tarafından hazırlanmıştır.

320+ Kuaför ve makyöz Düğün.com'da! İncele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

FİRMALARI LİSTELE
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Mehmet Tatlı Kuaför sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Mehmet Tatlı Kuaför

  • Yetkili Kişi
  • Adres Teşvikiye Bostan Sk. No:6/1 Nişantaşı
Firma hakkında

Sanatı ve çağdaş işletme anlayışıyla kuaförlük mesleğinde bir klasik haline gelen Mehmet Tatlı’nın, bugün Türkiye genelinde 24 şubesi bulunmaktadır. Mehmet Tatlı markasının ardında güçlü bir ekip ruhu ve istikrarlı bir çalışma disiplini vardır.

Yıllardır aynı ekibiyle yoluna devam eden Mehmet Tatlı’nın tüm şubelerinde hizmet kalitesi standart, müşteri memnuniyeti de esastır. Bilgi birikimi, tecrübesi ve sanatçı kimliğiyle bir ekol olan Mehmet Tatlı, üç yüzü aşkın çalışanına eğitimler vermekte ve gelişerek büyümeye devam etmektedir.

Firma Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin
YORUMLAR
DÜĞÜN PLANLAMA VİDEOLARI