Divan Pastaneleri'nden Çiftlere Tavsiyeler

Düğün.com çiftlerine altın değerinde tavsiye: Tatmak ya da tatmamak işte tüm mesele bu...

02:32

Divan Pastaneleri - Düğün Pastası Videoları

Divan Pastaneleri'nden Çiftlere Tavsiyeler

Düğün pastası seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Tadım yapmak neden çok önemlidir? Firma seçiminde neleri göz önünde bulundurmalıyız? Divan Pastaneleri Müdürü Henza Talu Düğün.com takipçileri için yanıtlıyor... Düğün için detayların hepsi tek tek önemlidir ama düğün pastası konusunda standart seçimler olduğunu ve kolay bir seçim olacağını düşünmek yanlış olur. Seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gerekenleri mutlaka öğrenin. Şehrinin düğün pastası firmalarını yakından inceleyip ve teklif almayı unutma!

Bu video tarafından hazırlanmıştır.

165+ Pasta firması Düğün.com'da! İncele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

FİRMALARI LİSTELE
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Divan Pastaneleri sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Divan Pastaneleri

  • Yetkili Kişi
  • Adres Sırrı Çelik Bulvarı Caddesi No:3/1 Taşdelen Çekmeköy İstanbul, Türkiye
Firma hakkında

Yarım asrı aşkın süredir Türkiye’de butik pastaneciliğin öncüsü ve lezzet yaratma sanatının lideri olan Divan Pastaneleri, usta pasta şeflerinin ellerinde birer sanat eserine dönüşen düğün ve özel gün pastalarıyla, en mutlu günlerinizi tatlandırıyor. Düğün hazırlıkları yapan çiftlere; Beyaz Düşler, Altın Hisler ve Renkli Dünyalar temalı zarif görünümlü ve leziz düğün pastaları sunuyoruz.

Çiftlere özel Beyaz Düşler temasında dört farklı alternatif yer alıyor. Karanfiller ve inci süslemeleri ile Karanfil Buketi, kristal taşlar ve gümüşün ışıltısının katmerli çiçeklerle birleştiği Kristal Aşk, beyaz manolyalar ile şeker drapelerinin buluştuğu sade ve şık Manolya Bahçesi ile zarif gala çiçekleri, nadide inciler ve fiyonklardan oluşan Fiyonk & İnci pastaları bulunuyor.

Ayrıca 50’nin üzerindeki seçeneğimizle özel gün pastalarıyla doğum günü, yıldönümü, mezuniyet ve bekarlığa veda gibi unutulmaz anlar, tadına doyulmaz bir lezzet şölenine dönüşüyor. Misafirlerin damak tadına uygun olarak pandispanya ve türlü aromalarla şekillendirilen özel gün pastalarının, frambuaz, kara orman, tutti furitti, antep fıstıklı, çikolatalı, vanilyalı ve krokanlı çeşitleri bulunuyor.

Firma Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin
YORUMLAR
DÜĞÜN PLANLAMA VİDEOLARI