Ayşe Kaya'yla Düğün Fotoğrafları Hakkında Her Şey!

Kısa düğün filmleri, siyah beyaz fotoğraflar ve düğün fotoğraflarında doğallığın önemi üzerine...

03:35

Ayşe Kaya Photography - Düğün Fotoğrafı Videoları

Ayşe Kaya'yla Düğün Fotoğrafları Hakkında Her Şey!

Türkiye'nin ilk düğün fotoğrafçılarından olan Ayşe Kaya, belgesel düğün fotoğraflarından gelinler kadar damatların da hoşlandığını söylüyor. Siyah - beyaz fotoğraflar, kısa film ve çekim sonrası post - prodüksiyon işlemleri hakkında konuşan Ayşe Kaya, Düğün.com takipçileri için önemli tüyolar vermeyi de ihmal etmiyor. Düğün albümün hakkında endişelerin varsa sen de bu söyleşiyi can kulağıyla dinle. Düğün fotoğraflarında ne istendiği ve nasıl bir fotoğrafçıyla çalıştığının çok önemli olduğunu da unutma. Düğün gününü ölümsüzleştirecek düğün fotoğrafı firmalarını yakından incele, ücretsiz teklif al!

Bu video tarafından hazırlanmıştır.

450+ Düğün fotoğrafçısı Düğün.com'da! İncele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

FİRMALARI LİSTELE
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Ayşe Kaya Photography sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Ayşe Kaya Photography

  • Yetkili Kişi
  • Adres Prof. Dr. Orhan Ersek Sk. Güçer Ap. No:18 Kat: 2 Daire: 13 Topağacı/Nişantaşı
Firma hakkında

Düğün günü sabahtan gelin ve damatla vakit  geçiren Ayşe Kaya arada da fotoğraf çekiyormuş gibi düşünüyorum, çoğu zaman sanki evlenen kişiler en yakın arkadaşlarımmış gibi hissediyorum diyor. Kaya fotoğrafta hedeften çok süreklilik ve tekrarın önemli olduğunu vurguluyor. Gelinle 8-12 saat vakit geçiriyor damatla biraz daha az. Tüm gün bir arada olmak, hazırlıktan itibaren heyecanı birlikte yaşamak bizi bir şekilde yakınlaştırıyor. Böylece duyguların en yoğunlaştığı anlarda, samimiyetten doğan rahatlıkla, daha özel fotoğraflar çekilebiliyor.

Düğünlerde en az 2 kişi çekim yapıyorlar. Düğün sonunda 2000-3000 fotoğraf arasından düğünün hikayesini kurgulanmış bir şekilde albüm haline getiriyorlar. Albümler min. 100 fotoğraftan başlayıp 350 fotoğrafa kadar gidiyor. Klişe imajlardan uzak durup, gerçek duyguyu yakalamanın onu heyecanlandırdığını söyleyen Kaya, hiç tanımadığınız insanların arasına girip, hayatlarında çok önemli bir güne ve aşklarına tanıklık etmek, her defasında değişik ilişkileri gözlemlemek çok zevkli diyor.

Ayşe Kaya çekimlerinde Wacom tablet kullanıyor, bu sayede çok daha hızlı ve eski teknikte grafit rötuş yapabiliyor, derinlik hissi için gölge yaratabiliyor. Albümlerin dışında çiftler fotoğraflarını web sitesinde de görebiliyorlar.

Firma Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin
YORUMLAR
DÜĞÜN PLANLAMA VİDEOLARI