Uşak Tarihi Düğün Mekanları

Düğün için aradığın tılsımlı tarihi mekanlar burada! Uşak tarihi düğün mekanlarını bir sayfada incelemeye başla ve sana özel indirimlerimiz olduğunu unutma!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Uşak Tarihi Mekan Düğünleri

Geçmişin büyüsüne kapılmayı seven bir çiftseniz tarihi düğün yerleri tam size göre! Uşak’taki buram buram yaşanmışlık kokan konaklar ve köşklerde nostalji temalı bir düğün yaparak misafirlerinizi geçmişe götürebilirsiniz.

Tarihi esintiler olan bir düğün yapmayı düşünüyorsanız organizasyon firması ile anlaşarak düğün mekanını temanızı yansıtacak şekilde düzenletebilirsiniz. Dekorasyonda dantel masa örtüleri, işlemeli ince kristal bardaklar, eskitme çatal bıçaklar kullanmak arzuladığınız nostaljik esintiyi yaratabilir. Masa çiçeği olarak kurutulmuş cipso çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Konak düğünü yapacaksanız gelinliğinizden ilk dans müziğinize her detayın nostaljik bir hava taşıması çok hoş olacaktır. Gelinliğinizi seçerken fildişi ya da krem rengi bir vintage gelinlik tercih etmenizi öneririz. Damat adayları ise zincirli cep saatleri ile damatlıklarına nostaljik bir hava katabilir. İlk dans şarkınızı yılların eskitemediği şarkılardan seçerek, herkesin geçmişe yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz.

Düğün davetiyeleri, düğününüz hakkında ilk ipuçlarını vereceğiniz yerdir. Bu yüzden nostalji konseptli bir köşk düğünü yapmayı planlıyorsanız davetiyenizde bu temayı yansıtmanız hoş olabilir. Düğün davetiyenizi seçerken saman kağıtları, parşömenler, dantel ve hasır ip detayları olan modellere göz atabilirsiniz. Bu şekildeki davetiyeler nostaljik bir his yaratır. Davetlilerinize hediye olarak ise minik çuval şeklindeki keselerde kurutulmuş lavanta ya da evlilik tarihinizin ve adınızın yazdığı küçük etamin anahtarlıklar verebilirsiniz.

Uşak’ta nostaljik düğününüzü yapmak için yer arayışındaysanız şehrinizde tarihi düğün mekanlarını bu sayfada bulabilir, beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.