Küçük Çamlıca Köşkleri*

Küçük Çamlıca Köşkleri
Kuruluş ve Gelişimi BELTUR, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş ve BELTUR Büyük İstanbul Eğitim Turizm ve Sağlık Yatırımları İşletme ve Tic. A.Ş. adıyla 01.01.1997 tarihinden itibaren faaliyete geçmiştir. Profesyonel personelden oluşmuş kadrosu ile çok kapsamlı gastronomi ve turizm işletmeciliği hizmeti veren bir şirkettir. Kuruluşunun hemen akabinde, artık çürümeye yüz tutmuş ve tarihi özelliğini kaybetmek üzere olan İstanbul’un tarihi köşklerinde restorasyon çalışmalarını başlatmak oldu. Kısa bir süre içerisinde tarihi köşkler aslına uygun olarak yenilenerek yerli ve yabancı konukların hizmetine açılmıştır. 2 yıl içerisinde evrensel standartları yakalamayı hedefleyen şirketimiz, kalite hedefine ulaşmayı başararak, tüm altyapısını kurmuş ve 11.01.1999 tarihinde ISO 9002 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile Türkiye'de ilk olarak ISO 9002 belgeli Restoran işletmesi olmayı da başarmıştır. Uluslararasi Gastronomide Tecrübeli Mutfak Şefleriyle Çalışıyoruz… Turizm İşletmelerimiz arasında yer alan köşklerde düzenlenen düğün, nişan vb. davetlerde, ödüllü şeflerimizin Türk ve Dünya mutfağının birbirinden lezzetli yemekleri konuklara ikram edilmektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
ME merve Düğün Tarihi: 29/08/2015

Güzel bir deneyim yaşadık, memnun kaldık. Gayet güzeldi her şey 260 kişi ağırladığımız konuklarımızdan geri dönüşler oldukça güzel oldu. Yemekli organizasyonumuzda yemeklerin tadı, sunumu, görselliği gayet güzeldi. Yetkili ve çalışanlardan da oldukça memnun kaldık. Açık alan olduğu için sadece yağmur yağmasına karşı bir risk mevcut ancak biz şanslıydık ki yağmur yağmadı, önerebileceğim keyif dolu bir tecrübemiz oldu.

züleyha Düğün Tarihi: 23/08/2015

Yetkilileri ve çalışanları çok ilgili çok sevecenler. Düğünümüz tarihine uygun olduğu için ve bizim için özel bir yer olduğu için tercih ettik. Aile arası küçük bir organizasyon yaptık. Yemeklerin tadı muhteşemdi. Ayrıca buraya gelmek de çok kolay. Kolay bulunan bir yer.

Büşra Düğün Tarihi: 12/08/2015

Açık hava olması hizmetinin cok iyi olması ve deniz manzarası eşliğinde birazda olsa yeşillik olması sebebi ile tercih ettiğimiz mekandan tam anlamıyla tüm hizmetlerinden memnun kaldık.ayrıca küçük bir süs havuzuda mevcuttu güzeldi görsellik. Teşekkürler...350 kişi ağırladığımız mekanda yemeklerin tadı sunumu görselliği cok güzeldi ve en önemlisi yemekler sıcaktı ve servis hızı güzeldi. masa düzenlemesi süslemeler görsellik güzeldi. konum itibari ile kolay bulunabilen bir mekan. ve otoparkıda mevcut. konuklarımın hiçbirinden olumsuz bir geri dönüş almadım. gelin odası olarak çok geniş olan küçük bir köşk ayarlandı ve cok rahat ettik. kısaca çok memnun kaldığımız bu mekanı kesinlikle tavsiye ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Küçük Çamlıca Köşkleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Küçük Çamlıca Köşkleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap