Erzurum Tarihi Düğün Mekanları

Son yılların trendi vintage bir düğün planlamak isteyen çiftler için Erzurum'un tüm tarihi düğün mekanlarını bir araya topladık! Oturduğun yerden mekanları, fotoğraflarını ve servislerini kolayca inceleyebilir, bir tıkla fiyatları hakkında bilgi alabilirsin!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Erzurum’da Tarihi Mekan Düğünleri İçin Gelinlik ve Damatlık Seçimi

Düğününüz gösterişli ve unutulmaz olsun istiyorsanız tarihi düğün mekanlarını tercih ederek, tarihi dokuyu düğününüze katan bir organizasyon verebilirsiniz. Tarihi düğün mekanları için, konakları, köşkleri, tarihi restoranları ve tarihi otelleri örnek gösterebiliriz. Eğer bir konak düğünü yapmak istiyorsanız, gelinlik ve damatlık seçiminizi düğün mekanınıza göre seçmenizi tavsiye ederiz. Örneğin, organizasyon konağın salonunda gerçekleşecekse A kesim ya da balık model bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Gelinliğini komple dantel ya da yalnızca yaka kısmı dantelden oluşan bir model seçebilirsiniz. Damatlık için, koyu renk bir smokin tercih edebilirsiniz. Yaka çiçeği yerine mendil kullanmanız tarihi doku ile daha hoş bir bütünlük sağlayacaktır. Eğer konağın bahçesini düğün alanı olarak tercih ediyorsanız gelinlik ve damatlık seçiminizi biraz daha rahat edeceğiniz modellerden seçebilirsiniz. Örneğin, gelinlik için A kesim ya da düz kesim bir model seçebileceğiniz gibi damatlık için de smokin yerine şık bir takım elbise giymeniz mümkün.

Düğününüz köşkte gerçekleşecekse biraz daha gösterişli seçimler yapabilirsiniz. Vintage gelinlik modellerinin en çok tarihi düğün mekanlarına yakıştığını vurgulayarak, gelinliğinizde işleme ve dantel detaylarını daha yoğunlukta kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca tercihinize göre balık model ya da prenses model de tercih edebilirsiniz. Damatlık için mekanın ihtişamını yansıtacak koyu renk bir smokin uygun olacaktır. Tarihi restoranlar da düz kesim gelinlik modelleri ile takım elbise, tarihi otellerde ise, prenses model gelinlik ile smokin oldukça hoş bir bütünlük sağlayacaktır.

Erzurum’da tarihi düğün mekanları ararken beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın!