Çanakkale Tarihi Düğün Mekanları

Düğününü tarihi bir mekanda yapmayı mı planlıyorsun? Hemen Düğün.com'a gel, hayallerinin düğününü gerçekleştirebileceğin tarihi mekanları incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi al!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Çanakkale Tarihi Mekan Düğünleri

Çanakkale’nin tarihi dokusuyla harmanlanmış bir mekanda düğün yapmaya ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise Çanakkale’deki yalılarda, köşklerde ya da konaklarda tarihi bir düğün yapabilirsiniz. Nostalji temalı organizasyonlar için tarihi mekanlardan daha iyi bir düğün yeri düşünülemez. Eğer aklınızda böyle bir tema kullanmak varsa konak düğünü, köşk düğünü ya da bir yalı düğünü yapabilirsiniz. Temanızı yansıtabilmek için dekorasyondan gelinliğe düğününüzdeki her detayı özenle seçmelisiniz.

Nostaljik temalı düğünlerde danteller, işlemeli kadehler, altın çatal bıçaklar ve işleme detaylı tabaklar sıkça kullanılır. Siz de organizasyon firmanıza böyle bir tema istediğinizi belirterek dekorasyonunuzu nostaljik bir biçimde yaptırabilirsiniz. Davetiye olarak ise rulo şeklinde mühürlü parşömen kağıtları kullanabilirsiniz. Mühürlerini açarken davetlilerinizin, kendilerini çok özel hissedeceğine emin olabilirsiniz. Bu şekildeki bir davetiyeyi, kişiye özel üretim yapan davetiye firmalarında temin edebilirsiniz.

Kıyafet seçiminizde vintage tercihler yaparak düğün temanızı tümüyle yansıtabilirsiniz. Krem rengi, bronz işlemeleri olan düz kesim vintage bir gelinlik giyinip, saçlarınızı da nostaljik bir model yaparak çok şık olabilirsiniz. Gelin aksesuarı olarak kullanacağınız bronz renkte ışıltılı bir saç tokası görünümünüze hoş bir dokunuş katacaktır. Damat adayları ise yelekli takım elbiseler, zincirli cep saatleri, papyonlar ve pantolon askıları tercih edebilir.

Çanakkale’de, adeta bir nostalji rüzgarı estireceğiniz düğününüz için tarihi mekan arayışındaysanız düğününüzü yapabileceğiniz köşklere, yalılara, konaklara ve diğer tarihi mekanlara bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.