Halil İbrahim Sofrası*

Tesisimiz 1990’lı yıllarda 300 kişilik bir salon olarak hizmete açılmış 2003 yılında tadilata geçirerek bu günkü modern ve şık halini almıştır.

Bu haliyle dıştan bakıldığında İstanbul Boğazında bulunan yalıları aratmayan görüntüye sahip olan salonumuz modern içyapısıyla da bütün Keçiören ve Ankaralıların büyük beğenisini kazanmıştır.
Ankara da aranan bir marka olmayı hedefleyen salonumuz bu hedefine kısa sürede ulaşmıştır.

Düğün, nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde davet organizasyonları; mezuniyet baloları, doğum günü partileri ve benzer tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için sizlerleyiz.

Halil İbrahim Sorafı ile kutlamalarınızı kusursuz bir mekanda güzel anılarla sonlandırmak istiyorsanız, dilediğiniz düğünü gerçekleştirebilmek için bizimle iletişime geçin.

*Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

YORUMLAR (11)

+ Yorum Yaz
S&M sabire & Murat Düğün Tarihi: 30/08/2015

Salon büyük bir salon ve 700 kişiye yakın konuk alma kapasitesi var.Yemekli bir düğün yaptık.Terası var,iki katlı bir yer,biz iki katınıda kullandık.Bizim akrabamızın yeri olduğu için hiçbir problememiz yoktu herşey istediğimiz gibi oldu.Çiftler süslemeler için istedikleri renk seçeneğini tercih edebiliyorlar.Gelin odası mevcut,otoparkı mevcut.Güzel hoş bir yer.

AD Adem Düğün Tarihi: 22/08/2015

Mekan 1500 kişilik bir mekan. Bizim düğünümüz 1000 kişilik oldu. Ordövr tabağı şeklinde sunum yapıldı. İlgi alaka her şey süperdi. Düğün salonu şeklinde burası belediyeye ait bir yer, her türlü organizasyon yapılıyor, ramazanda iftar yemekleri falan veriliyor. Geniş büyük bir yer çünkü. Otopark sıkıntısıda yok. Üç adet renk seçeneği var hangisini isterseniz onu tercih edebiliyorsunuz. Düğün çekimleride güzeldi. Müzik, slayt konusunda da sıkıntı yaşanmadı. Garsonlar ve mekan temiz ve hijyenikti zaten mekan o çevrede full çeken mekan sürekli dolu oluyor. Çok tercih edilen bir yer yani. Eşe dostada önerdik.

GA gamze Düğün Tarihi: 16/08/2015

Bir tanıdık vasıtasıyla bulduk ve birazda indirimli olarak yararlandık. Yetkililerin gösterdiği ilgi tamdı. Ancak müzik sistemi biraz daha düzenlenmeli. Bizlere renklendirme, süsleme konusunda seçenek sunuldu ve istediğimiz gibi oldu. Ayrıca gelen konuklarımızda rahatlıkla bulabildi.

MU musa Düğün Tarihi: 29/07/2015

500 kişilik bir düğün gerçekleşti, iramlı gerçekleştirdik, ikramları ve hizmetleri bizi çok memnun etti, mekan görsel olarakta şık ve güzel bir mekandı, ulaşım olarakta rahat bir yerde, otopark sorunuda yok mekanın, hizmet ve ilgi olarak hiç bir şekilde tempolarını düşürmediler bu da bizleri bayağı memnun etti, pist alanı ve müziklerinden de memnun kaldık, yeni çiftlerede tavsiye ederim mekanı.

A&K Ayşegül & Kadir Düğün Tarihi: 26/07/2015

Mekanda 1000 kişilik bir düğün organizaysonu gerçekleştirmiştik ve mekan zaten ankarada çok bilinmiş bir mekandı yemekli bir düğün roganziaysonu gerçekelştirmiştik ve yemekleri mekanın gerçekten çok lezzetli ve servis kalitesi güzel olan bir mekandı sıcak ve seri bir servis kalitesi vardı.Misafirleirmin ulaşım problemi olması herkes rahatça ulaşımını sağlasın mekanı bulmakta zorlanmasınalr diye bizde bu mekanda organziaysonumuzu gerçekelştirmiştik ve mekana toplu taşımaylada ulaşım rahatca sağlanabiliyordu ulaşım problemi yaşanmayan bir mekandı hizmet servis herşey çok güzeldi.

ZE zeynep Düğün Tarihi: 17/04/2015

Mekanla ilgili herseyden memnun kaldım. Herhangi bir sorun yaşamadan düğünümü gerçekleştirdim.

BU Burkay Düğün Tarihi: 27/09/2014

Mekanın yemekleri çok güzeldi, Salonun yuvarlak olması görüş açısının her yerden kolay olmasını sağladı. Bizim için çok güzel bir düğün oldu. Fiyat olarakta mekan gayet hesaplı.

İB ibrahim Düğün Tarihi: 07/09/2014

Her şeyiyle mükemmel. Keçiören belediyesinin yeriydi zaten. Hijyen ve temizliğinden çok memnun kaldım, bu doğrultuda tercih etmiştim zaten. Personellerin ilgisi, yetkililerin ilgisi çok güzeldi, çok iyiydi. Ulaşımımız rahattı. Yemekli bir düğün gerçekleştirdik yemekleri güzeldi temizdi servis hızlıydı ve güzeldi.

RU rukiye Düğün Tarihi: 05/09/2014

Mekanda çalışan ekip ihtiyacımız olabilecek her şeyi düşünmüştü bizi misafirlerimize karşı mahcup etmediler. Ablamın düğünüde burada olmuştu ve o zamanda çok memnun kalmıştık. Zaten bizde bu sebeple düğünümüzün burada olmasını istedik. Yemekleri lezzetliydi. Orkestrası iyiydi istediğimiz şarkıları çalıp söylediler. Ankarada düğün yapmak isteyenlerin burayı görmesi gerektiğini düşünüyorum.

SİNAN Düğün Tarihi: 02/08/2014

park yeri ,ulaşım ,karşılama olsun mekanın nezih ve güleryüzlü personelleri ile hoş bir vakit geçirdik .Ankarada düğünü olacaklar için burayı görmeden başka biryere kararınızı vermeyin diyorum .yönetim ekibine ve emeği geçenlere çok teşekkür Sinan Erin

ES ESRA Düğün Tarihi: 18/05/2014

Fiyat olarak ve görsellik olarak daha iyisi yok diyebilirim...

.
Halil İbrahim Sofrası ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Halil İbrahim Sofrası hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap
23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.