Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Bahhçe Wedding

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

Buca, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Söz veya Nişanın İçin Mekan mı Arıyorsun?

Söz veya nişan için nasıl bir yer hayal ettiğini anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 mekanla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-80 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Davet Alanları Sadece açık alan
 • Mekan Özellikleri Çim alan, Havuz başı, Bahçe, Teras, Balkon, Orman içinde, Şehir merkezinde
 • Manzara Park manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 1.000-2.000

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 22:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel
 • Özellikler Mekan yemek servisi veriyor mu?, Müzik/DJ, Nişan süslemesi, Menüde değişklik yapılabiliyor mu?, Organizasyon Danışmanı var mı?, Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?, Işıklandırma mevcut mu?, Boş mekan kiralanabilir mi?
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Önerilen Firmalar

Maya Bistro Hotel Beach
2

Seferihisar

Maya Bistro Hotel Beach

Bundan 3000 yıl öncesine kadar Kuzey İyon’un başkenti, tarihin ilk Sanatçıl...

Deli Dolu
4

Balçova

Deli Dolu

Deli Dolu...

Eski Bahçe Kafe
10

Buca

Eski Bahçe Kafe

Söz merasimi ya da nişan töreni için sıcak ve samimi bir mekân arayışı için...

Hakkında


100 kişiden 1500 kişiye kadar profesyonel hizmet vererek Bahhçe Wedding Buca olarak özel günlerinizin kıymetinizi bilerek çalışıyoruz. Birbirinden şık iki salonumuzda nişan törenlerinizde fark yaratmanız için sizi bekliyoruz.


Düğün, nikah, sünnet, nişan, yemekli veya yemeksiz her çeşit organizasyonunuz için her iki alanımızda hizmetinize açık. Eksiksiz ve kusursuz bir nişan töreni geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. “Mutlu anlarınızın Bahhçesi’ni” yaratmak için çalışıyoruz.


Nişan masanızdan hediyeliklerinize konseptinden nişan pastasına kadar her konuda ayrıntılı bir hizmet veriyoruz. Organizasyonunuz öncesi bir araya gelmemizden itibaren bitene kadar her an yanınızdayız. Nişan için bizimle görüşmeye geldiğinizde birlikte çalışmaya karar verirsek, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Birçok konuyu enine boyuna tartarak karar veriyoruz. Sonuçta istediğiniz bir program ortaya çıkması için bunun yapılması gerekiyor. Daha sonra siz kendi işlerinizle ilgilenirken nişan günü istediğiniz atmosferi yaratmak için çalışıyoruz. O gün gelip çattığında ise tam da hayallerinizdeki gibi bir organizasyonla karşılaşıyorsunuz. Nişanınız da organizasyon sorumlumuz size destek veriyor. Böyle “Ne olacak şimdi?” gibi sorularla aklınızı karıştırmıyorsunuz. Kusursuz bir davet için elimizden geleni yapıyoruz. Günün sonunda da mutlu tavırlarla mekanımızdan ayrılıyorsunuz.


Hayallerinizdeki nişan töreninizi gerçekleştirmek, Bahhçe Wedding Buca telefonu öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. İsteklerinizi her köşede göreceğiniz bir organizasyon sunuyoruz size. Hep birlikte güzel anılar yaratıyoruz. Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda “İyi ki” diyeceğiniz hatıralara ev sahipliği yapıyoruz. İzmir Buca nişan mekanları arasında farkımızı göstermeyi çok istiyoruz. Eğlenceli anılara şahit olmak istiyorsanız beklemeyin! Bizimle iletişime geçin ki anlatacak güzel anılarınız olsun!

İletişim

Pelin AKSAK

Yüksel Yüzer

 • Adres: Efeler Mah. Uğurmumcu Cad. No:140 /A(ötüken parkı ustu)


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.