Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Ataşehir Develi

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400

Yemekli Kapasite

Ataşehir, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Söz veya Nişanın İçin Mekan mı Arıyorsun?

Söz veya nişan için nasıl bir yer hayal ettiğini anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 mekanla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 100-150 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 80-100 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 80-100 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Çim alan, Havuz başı, Deniz kenarında, Kolonsuz salon, Balkon, Dere kenarında, Orman içinde, Cam tavan, Göl kenarında
 • Manzara Ada manzaralı, Göl manzaralı, Boğaz manzaralı, Kale manzaralı, Deniz manzaralı, Körfez manzaralı, Orman manzaralı, Tarihi yerler, Dere/Nehir manzaralı, Panaromik manzara

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 300-400

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 01:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Diyabet, Kosher, Vegan
 • Özellikler Catering firması getirme imkanı var mı?, Nişan süslemesi
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok, Sadece üyeler için, Sigara içilen alan yok

Önerilen Firmalar

Galatasaray Sosyal Tesisleri
1

Kadıköy

Galatasaray Sosyal Tesisleri

En güzel gününüzü İstanbul'un en güzel yerinde, en güzel manzarasında, en g...

The Svadba 2
1

Bayrampaşa

The Svadba 2

1000 Kişilik Kapasitesi Geniş İç Mekanı Eşsiz Dekoru Muhteşem Lazer Işık Gö...

Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
61

Başakşehir

Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu

Salonumuz lüks ve hayalinize uygun 400 kişilik kapasitesiyle size hayatınız...

Hakkında


Kuşaktan kuşağa aktarılan lezzet, ustalık ve profesyonellik hikayesi… 1912 yılında Antep’te kurulduk. Kurucumuz Arif Develi, 1996 yılında İstanbul’a gelerek, İstanbul’un tarihi mekanlarından Samatya’da Develi Restaurant’ı açtı. 6 yaşında mesleğe adım atması, çalışkanlığı ve titizliği sayesinde Develi bir marka haline geldi.


Bugün Samatya’da bir klasik haline gelen ve gurmelerin tercih ettiği mekân olarak, Türk mutfağının zenginliğini en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Gaziantep mutfağı ile yetinmeyerek Ege, Akdeniz, Orta Anadolu’nun seçkin tatlarını özenle sunuyoruz. Akif Bey’in öğretileriyle uzun yıllardır bu çatı altında çalışan ustalar ve hizmet ekibi bu mirasın diğer sahipleri olarak ortaya çıkıyor. Develi lezzetini ve kalitesini bilenler de bunu mirası sürdürmek için çalışıyor.


Samatra’dan sonra Kalamış, Etiler, Ataşehir, Florya ve Eminönü restoranlarında efsanemizi sürdürdük. Son olarak Tuzla’da şubeler açtık. Çok yakın zamanda da Nişantaşı’nda şubemizi açacağız. Kurulduğumuz günden bu yana lezzet ve hizmet kalitemiz ile tanınmış otoritelerin övgüsünü kazandık. Birçok ödülün yanı sıra 2002 yılında Avrupa’nın en iyi restoranlarını belirleyen Zagat Survey 2002 tarafından “İstanbul’un en iyi 5. Restoranı seçildik.”. Demeli Samatya ise 2006 yılında İngiltere’nin The Observer gazetesi tarafından “Dünyadaki en iyi 100 lokanta” listesinde yer aldı.


Lezzetlerimiz yanında da eşsiz organizasyonlarımız ile karşınıza çıkıyoruz. Develi Ataşehir düğün, nişan, kına gibi özel davetleriniz için profesyonel bir hizmet veriyor. Kapalı ve açık alanlara sahip olmakla birlikte hayalinizdeki organizasyonu yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde fotoğraflarımızda da tanık olduğunuz dekorasyonda organizasyonuna ev sahipliği yapacağız! Hayalinizdeki nişan töreninizi yaşamanız için çok uzak değilsiniz. Şıklığın, lezzetin ve rahatlığın adresi olarak düğün provası da denilen nişan davetiniz için harikalar yaratmaya hazırız!

İletişim

ALİTAŞ ÜZÜM

 • Adres: Vedat Günyol Caddesi No:9 Küçükbakkalköy - İstanbul (Ataşehir Girişi)


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.