TED Tenis Eskrim Dagcılık Kulübü*

TED Tenis Eskrim Dagcılık Kulübü
Tarabya sırtlarında bulunan TED Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü 450 kişi kapasiteli yeşilliklerle süslenmiş bahçesi, 350 kişi kapasiteli Balo Salonu, 200 kişi kapasiteli English Pub tarzı Barı, 500 kişi kapasiteli havuzbaşı ve 150 kişi kapasiteli şık dizayn edilmiş Restaurantı ile TV ve seminer salonları, oyun ve dinlence salonu, personel ve sporcu kafetaryası, bir mini çarşı ve ofislerle, sporcular ve misafirler için geceleme olanağı sağlayan bir misafirhane bölümü bulunmaktadır. Sosyal bina önündeki bahçe, yeniden tanzim edilerek hizmete konmuştur. Bahar ve yaz aylarında bu güzel bahçede düğünler ve çeşitli sosyal etkinlikler düzenlenmekte ve yemek yenmektedir. Ayrıca çok kullanışlı otopark imkanı bulunuyor. Dünya çapındaki tesislerimize düğün töreninizi gerçekleştirmek üzere bekleriz...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
H&A Hatice & Arif Düğün Tarihi: 18/09/2015

Biricik oğlumuzun Bahçede sünnet düğününü gerçekleştirdik, Mekan,süsleme,müzik,video ve garsonlar, yemek ve pasta her şey güzeldi, Perihan hanım ve ekibine çok teşekkür ederim, ilk görüşmeye geldik ne konuşulduysa düğün günün o organizasyonu yaşadık mekanı tavsiye ediyoruz.

DE Deniz Düğün Tarihi: 05/09/2015

Servis olarak gayet iyiydi, açık alan da bahçe de yaptık düğün organizasyonumuzu. Havuzbaşı da var mekanın 200 kişilik yemekli ve alkollü bir düğün oldu. Yemekler de çok lezzetliydi. Başta ne konuşulduysa düğün anında hepsi yerine getirildi. Otopark alanı mevcuttu. Süslemeler ve giydirmeler için renk seçenekleri de sunuldu. Garsonlar her konuda yardımcı oluyorlar. Genel olarak gayet memnun kaldık mekandan.

E&S EDA & SEMİH Düğün Tarihi: 11/04/2015

Bu güzel günümüzde organizasyonda bulunan tüm çalışanaların ilgi ve alakası memun ediciydi.Gelen tüm misafirlerimiz mekandan ,müzikden,yemekden memun kaldıklarının belirtiler.Biz gelin ve damat olarak gerçekden çok eğlendik. Yanımızda bulunan tüm TED ekibine gönülden teşekkür ederiz.

EL elif Düğün Tarihi: 27/09/2014

butik bir organozasyon yaptım. Mekan çok güzel. İç mekan ayrı dış mekan görsellik olarak çok iyiydi. Yemeklerinden hizmetinden süslemelerinden memnun kaldım.

BA Bahset Düğün Tarihi: 14/09/2014

Organizasyon gayet iyiydi, memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
TED Tenis Eskrim Dagcılık Kulübü ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için TED Tenis Eskrim Dagcılık Kulübü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap