Batı Panorama*

Batı Panorama
İstanbul Büyükçekmece'de, cennet gibi bir vadinin eteklerinde, üç ayrı düğün bahçesi ile efsanevi düğün ve davetlere ev sahipliği yapan Avrupa yakası, yaz sezonunda düğün töreninizi sizinle birlikte en ince ayrıntısına kadar organize ediyor.

Kır düğünü hayal edenler ve rezervasyon yaptırmak için geç kaldığını düşüneler hiç üzülmesin; Avrupa yakasının birbirinden güzel tasarlanmış üç ayrı düğün bahçesinde sizin için hala yer var.

Süslemeden servis tabağına, düğün provalarına kadar her ayrıntıda yanınızda olan Avrupa yakasının profesyonel ekibi, sizi hiç yalnız bırakmıyor.

Düğün süslemelerinde sizin tercih ettiğiniz renkte dekoratif organze kumaş masa örtüsü, sandalye kuşağı, ses, ışık sistemi & DJ performans piyanist ve bayan sanatçı size düğün hediyesi.

İki saatlik nikah törenleri ve kına gecesi

Evlilik töreninizden bir gece önce geleneksel kına gecesini, dilediğiniz gibi ister kapalı mekanda isterseniz gece açık havada size özel konseptte organize ediyor. Rüya gibi bir nikah töreni ertesi gün sizi bekliyor. Web sitemizden bizi takip edebilir fırsatları yakalayabilirsiniz.
Sadece hafta içi günlerde organize edilen nikah törenleri, saat 11:00'dan 23:00'e kadar iki saat aralıklarla organize ediliyor. Nikah kokteyl menüleri ise; kişi başı 25 YTL ve 30 YTL aralığında çeşitli servis seçenekleri ile sunuluyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
PE pelin Düğün Tarihi: 20/09/2014

muhteşem manzarası var çalışanlar çok sıcak kanlı ve kendi evinizde düğün yapıyormuş gibi hissedeceksiniz aynı zamanda işletme sahibi cemil bey son derece ilgili sorunsuz yapmak için kendi düğünüymüş gibi çaba sarfediyor. keyif alarak muhteşem bir düğün yapabilirsiniz.

büşra Düğün Tarihi: 30/11/2013

Yeni bir mekan olmasina ragmen cok kisa surede eksikleri tamamlayip bizim icin ozel olan gunumuzu dahada ozel kilan,bize ve tum sevdiklerimize unutulmaz bir ani birakan,gidip gorulmesi ve secilmesi gereken mekanlardan birisi kesinlikle...

S&B Sema & Burhan Düğün Tarihi: 18/04/2015

Biricik oğlumuzun sünnetini batıpanorama yaptık. Çok güzel ve görkemli bir düğün oldu İnşallah düğününüde burda yapmak nasip olur.Teşekkürler batıpanorama çalışanları

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Batı Panorama ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Batı Panorama hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap