Bahçekule Restaurant*

Bahçekule Restaurant
Kentin en önemli ulaşım lokasyonu tramvayın doğu terminali durağında bulunan işletmemiz, yeni imajıyla kayseri halkına layık yeniliklerle hizmete giriş yaparak ilk hedefimiz her konuda en üst seviyede olmak şartıyla Bahçekule'yi en kısa zamanda marka haline getirmek ve her zaman da daha iyilerine layık olan tüm halkımıza iyi bir hizmet vermek olmuştur.

Bahçekule Düğün Salonu tam size göre; 650 kişilik salonumuz kolonsuz olup soğuk sıcak klimalı ortamda isteğinize göre, müzikli - müziksiz, yemekli – yemeksiz düğün, nişan, kına, okul baloları, toplantı ve seminerler, toplu yemek organizasyonlarımızla siz kayseri halkının hizmetindeyiz. En özel günlerinizi Bahçekule de yaşayın farklı olmanın heyecanını hep birlikte yaşayalım.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
ZA zafer Düğün Tarihi: 09/08/2015

Mekanın kolonlarının olmaması ve pistinin genişliği tercih etme sebeplerimizdi. Bu mekanda yaklaşık 500 konuk ağırladık. ikramlı organizasyonumuzda ikramların tadı sunumu görselliği güzeldi. Merkeze yakın dolayısıyla konum olarak kolay bulunabilen bir mekan. ses sistemi müzik sistemi oldukça güzeldi. 1 sanatcı vardı. fiyat olarak ve görsellik olarak da gayet iyi bir mekan kesinlikle tavsiye ederim.

cigdem Düğün Tarihi: 01/08/2015

Kapalı bir mekan, havalandırma klima mevcut gayet rahat ferah ve geniş bir mekan. 500 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim, bu mekanın ulaşımı rahat ve kolay, toplu taşıma mevcut ayrıca kendisine ait otoparkı bulunmakta. Masa düzeni, süslemeler gayet güzeldi. Orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım, pist alanı gayet geniş ve rahat kolonsuz gelin odası temiz ve konforlu, garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım, ayrıca konuklarım çok beğendi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Bahçekule Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bahçekule Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap