Mint Düğün Davet Catering*

Mint Düğün Davet Catering
Mint Restoran şehrin gürültüsünden arınmış, yeşilin her tonunun doğa ile buluştuğu her anınızda huzur bulacağınız bir cennet köşesidir.

Mint Restoran; düğün, davet ve organizasyonlarınız için profesyonel ekibi ve akılcı çözümleri ile her zaman yanınızdadır.

160 kişi kapasiteli A'la carte restoran, 350 kişi kapasiteli kapalı salon ve 450 kişi kapasiteli kır bahçemizle güvenerek kullanabileceğiniz hizmet ve ürünlerimizi sunarken toplam kalite prensibimizden ödün vermemekteyiz.

Telafisi olmayacak organizasyonlarınızın sorumluluğunu almak için tüm detayları hesaplayan işletmemiz olumsuz hava koşullarına karşı kapalı salonumuzla sizlere risk almadan dilediğiniz tarihte organizasyon yapma olanağı sağlamaktadır.

Yaz / Kış açık A'la carte restoranımız ile hizmet veren işletmemiz deneyimli ekibi, güler yüzlü personeli ile müşteri, kurum memnuniyeti prensibi içerisinde kişiye özel butik restoran hizmeti vermekten gurur duyar.

Organizasyonlarınız ile ilgili detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Et menümüzü incelemek için tıklayın.
Özel tavuk menümüzü incelemek için tıklayın.
A tipi menümüzü incelemek için tıklayın.
B tipi menümüzü incelemek için tıklayın.
C tipi menümüzü incelemek için tıklayın.
D tipi menümüzü incelemek için tıklayın.
E tipi menümüzü incelemek için tıklayın.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
G&K Gamze & kemal Düğün Tarihi: 12/09/2015

Kusursuz bir mekandı. Restaurant bölümü yarı açık yarı kapalı bir yer. İzmir'de eylül'de ekim'de düğün için ideal bir mekan. Personel çok iyiydi. Yardımcı oldular her konuda bize. Kendisi şık olan bir mekan zaten. Biz masa süslemelerine çok çok az dahil olduk ama onların zevkine bıraktık. ulaşımda sorun yaşanmadı yeri çok kolaydı zaten otoparkı da vardı. Yemekli bir düğün yaptık, yemekler çok güzeldi, pastayı da kendi aşçıları yapmıştı, taze ve güzeldi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Mint Düğün Davet Catering ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Mint Düğün Davet Catering hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap