Kent A.Ş. Restaurant ve Davet Alanları*

Kent A.Ş. Restaurant ve Davet Alanları
Unutamayacağınız günleri unutamayacağınız ayrıcalıkla yaşamak için her ayrıntıyı özenle planladık.

Organizasyon ve banket birimi profesyonel kadrosu ile deniz manzaralı ve doğayla iç içe tesislerimizde yapmak istediğiniz tüm organizasyonlarınız için yılın bütün aylarında sizlere, ayrıcalıklı ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir.

Birimimiz her türlü düğün, davet, doğum günü, kına kutlamaları, nişan, toplantı yemekleri, sizin için özel tüm organizasyonlarınızda restoran ve kafelerimiz için rezervasyon imkanları sağlamaktadır.

Zengin menü seçenekleri, kokteyl ve catering imkanları, çocuklarımız için sürpriz doğum günü kutlamaları, kısacası 7’den 70’e gerçekleştirmek istediğiniz tüm özel gün ve gecelerinizde sizlere hizmet vermektedir

Kent Balık Restoran
Karşıyaka Nikâh Sarayı üzerinde yer alan Kent Balık Restoran muhteşem İzmir ve deniz manzarasıyla birlikte deniz ürünleri ve lezzetli mezeleri tadarken aileniz ve sevdiklerinizle birlikte günbatımının keyfini çıkarabileceğiniz sıcak bir ortam sağlıyor.
Özel gün ve kutlamalarınız için 250 kişilik açık alan, 200 ve 80 kişilik kapalı salonlarımızla siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Gondol Kafe - Restoran
Tesisimiz caretta ve gondol keyfi yapabileceğiniz yapay bir havuzun ortasında ada şeklinde konumlanmaktadır. Havuzumuzun ortasında renkli ışıklar saçarak müzik ritmine göre hareket eden fıskiyelerimiz görsel bir şov sunmaktadır.

Ocakbaşı Et Restoran
600 kişilik açık ve kapalı alanı bulunan restoranımızda tüm özel günleriniz için misafirlerinizi fix menülerimizle ağırlayıp çocuklarınızın da oyun alanımızda eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Tay Park Kafe-Restoron Ve Denizkent Kır Bahçesi
Yaz sezonunda zengin menü seçenekleri, yemekli , yemeksiz ya da kokteyl imkanları ile , 7’ den 70’ e gerçekleştirmek istediğiniz tüm düğün davet ve organizasyonlarınız da canlı performanslar ile ya da yönetim kontrolündeki ses sistemi düzeni ile sizlere hizmet vermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Kent A.Ş. Restaurant ve Davet Alanları ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kent A.Ş. Restaurant ve Davet Alanları hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap