Aula Restaurant & Davet Organizasyon*

Aula Restaurant & Davet Organizasyon
Şehrin içinde ama ötesinde bir mekan?


AULA dinlenme, düşünme, eğlenmenin yanı sıra birçok mistik duyguların da geliştiği Avlu kavramını yaşatmak amacı ile 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Havuz başında 450 kişi, iki ayrı kapalı salonunda 350 ve 100 kişi, teras bölümünde ise 50 kişiyi ağırlayabilme kapasitesine sahip AULA?da nişan ve düğün organizasyonları, kokteyl ve yemekli toplantılar, konferans ve seminerler düzenlenebilmektedir.

AULA?da büyüleyici ortamın, doğallığın ve su seslerinin sizi içine çekeceği huzurlu bir atmosferde, yıllarca hafızalardan silinmeyecek davetler verebilir, özel günlerinizi, düzeyli ve çizgi dışı bir mekanda, sevdiklerinizle paylaşma ayrıcalığına erişebilirsiniz.

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamak için aradıklarınızı AULA?da bulacaksınız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
DE deniz Düğün Tarihi: 26/09/2014

Mekan çok güzeldi personellerin ilgisi olsun yemekler olsun ortam olsun çok güzeldi çok beğendim.Fiyat açısından gayet uygundu havuzu vardı yeşillikli bir ortamdı.ULaşımımız gayet rahattı.Yetkililerin ilgisi çok güzeldi.

HA hande Düğün Tarihi: 23/08/2014

Düğün günümüzde Aula restaurant ile anlaşmakla en iyisini yapmışız. Tek bir konu hariç herşey tam anlamı ile mükemmeldi.Misafirlerimiz salondan cok memnun ayrıldı.Sadece orkestra özellikle onları kısıtlamamak ve akışına göre yorum yaparak parçaları ayarlamalarını istesemde yanlış zamanlarda yanlış parçalar çalarak ve bitirilmesini düğün sahibi olarak talep ettigimiz halde isteğimize uymayarak bizi mutsuz etti.Yinede mekandan memnun olarak ayrıldık

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Aula Restaurant & Davet Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Aula Restaurant & Davet Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap