Altınbalık


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
ÜM Ümit Düğün Tarihi: 18/07/2015

Her şey tam istediğimiz gibiydi o kadar memnun kaldık ki memnuniyetin ötesinde mutluluk duyduk. 250 kişilik yemekli bir organizasyon tercih ettik ve yemekelerinden mekanın görselliğine dneiz manzarasına, garsonların ilgi alakasına kadar hereyinden çok çok memnun kaldık. Mekanın merkezi bir konumda olması ise bizi ayrı memnun etti.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Altınbalık sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Düğün organizasyonlarının, iş yemeklerinin, kutlamaların, dost sohbetlerinin ilk akla gelen ismi Altınbalık önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle her zaman aranılan mekânlar arasında yer alıyor. “"Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.”" sloganıyla yola çıkan Altın Balık İşletmeleri, düzenlediği şık toplantı ve organizasyonlarla, dillerden düşmeyen, hafızalardan silinmeyen mükemmel düğünlere başarı imzasını atıyor.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yetkili Kisi Adres Bostanlı Vapur İskelesi Üstü Bostanlı
Karşıyaka,

YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
ÜM Ümit Düğün Tarihi: 18/07/2015

Her şey tam istediğimiz gibiydi o kadar memnun kaldık ki memnuniyetin ötesinde mutluluk duyduk. 250 kişilik yemekli bir organizasyon tercih ettik ve yemekelerinden mekanın görselliğine dneiz manzarasına, garsonların ilgi alakasına kadar hereyinden çok çok memnun kaldık. Mekanın merkezi bir konumda olması ise bizi ayrı memnun etti.

SE SELAHATTİN Düğün Tarihi: 02/05/2015

Vapur iskelesinin üstünde denizin kenarında çok güzel bir yer. 2 ayrı salonları var, kapalı bir yerde oldu düğünümüz. Konuk sayımız 280 di ve yemek+alkol dağıttık. Yemekler çok çok lezzetliymiş ve konuklarımız çok beğenmiş. Gayet güzel geniş ve rahatta bir yer. Başta ne konuşulduysa hepsi uygulandı, herhangi bir aksilik yaşanmadı. Müzik konusunda olsun servis konusunda olsun, hizmet konusunda olsun her şey çok iyiydi. Hemde tüm bunlara rağmen çok ekonomik bir yer.

F&C Feristah & coşkun Düğün Tarihi: 04/04/2015

Harika bir düğün ambiyası, müzik ve solistler süper.sınırsız eğlence.ikramlar ve yemekler çok lezzetlidir. Düğünümüz orkestra, davul zurna eşliğinde gece 02.00 kadar sürdü.park problemi yoktu. Fiyat uygundu. KARŞIYAKA Altınbalık Müdüresi Şebnem Hanim ve personeline teşekkürler.

CA Cansu Düğün Tarihi: 13/09/2014

İskelenin üstünde manzarası çok güzel denize karşı olana bir mekandı ve iç salon birde teras olmak üzere iki katlı bir mekandı.Biz düğünümüzü iç salonda gerçekleştirdik ve epeyce büyük bir mekandı kalabalık bir düğün organizasyonu düşünenler tercih edebilir.Teras katıda oldukça güzeldi fakat bizim hava şartlarından dolayı orayı tercih edemedik.Fotoğrafçısı videosu ve orkestra fiyat içersindeydi ve müzik orkestrası çok güzeldi bir solist vardı ve çok güzel eğlenmiştik orkestra iyi eğlendirmişti.Fotoğraflarımdan da videomdan da memnun kalmıştım bir problem yaşamadım.Mekana ulaşım rahattı zaten iskeledeydi hiçbir misafirim ve bizde zorluk yaşamadık ulaşımımızı rahat gerçekleştirdik .Fiyat uygundu manzarası çok güzeldi isteklerimizide karşıladılar bundan da memnun kaldım.Rahat bir mekandı ve kır düğünleri hep şehir dışında olur uzak olur ulaşımı vs bizim mekanımızda bu problem yaşanmadı misafirlerin yarısnın gelmesi yarsının ise gelememesi gibi bir problem yaşanmadı.Yemekli bir düğün gerçekleştirmedik ikramlıydı çerez kuruyemiş vs tarzındaydı bir kısmını biz dışardan getirmiştik bir kısmınıda mekandan belirlemiştik ve servisi bu şekilde gerçekleştirdiler.Yemekli bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız mekan büyük teras kısmı çok güzel büyük ve kalabalık aileyi kaldırabilen bir mekan yemekli güzel kalabalık bir düğün için uygun.

SU suzan Düğün Tarihi: 12/09/2014

Sünnet düğünü için tercih etmiştim ve evime daha yakın bir bölgede olduğu için değerlendirdim.Mekan manzaralıydı ve yemekli bir düğündü.Organizasyonda güzeldi.Mekanın iki çeşit alanı vardı birisi kapalı birisi açık alandı ve biz kapalı alanı değerlendirdik o alanda gerçekleştirdik.Denizin üsütnde bir mekan zaten.ulaşım rahat gerçekleşti.İç dekorasyonuda güeldi mekanın.Garsonlar yetkililer gayet iyi ve güzel yaklaşımda bulundular.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Altınbalık ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Altınbalık hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap