Temenye*

Temenye
Pendik Marintürk’te açılan Temenye Et&Kebap; özel reçetelerle hazırlanan eşsiz mezeleri ve etin en lezzetli hallerini misafirlerine sunuyor. Bir İstanbul klasiği olan “Boğaz’da yemek” kavramını kilometrelerce uzağa Marmara Denizi’nin kıyısına taşıyan Temenye Et&Kebap; bu keyfi yaşamak isteyenlerin özlemini giderecek.


Temenye Et&Kebap; birbirinden güzel ve yılların tecrübesini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Benzerlerini güney sahillerinde görmeye alışkın olduğumuz güzellikteki Pendik Marina’da kurulan Temenye Et&Kebap; yemekleri kadar şık dekorasyonuyla ve kaliteli servisiyle de oldukça iddialı.

Ulaşım ve trafik sorunu yaşamak istemeyen, aracını kapalı otoparka güvenli bir şekilde park edip keyifli bir yemek yerken kendisini tatilde hissetmek isteyenler için Temenye Et&Kebap; iddialı bir mekan. Boğazın kalitesini, et ve kebabın lezzetini Anadolu yakasına Pendik’e çok da uygun fiyatlarla taşıyan mekan, Marmara Denizi’nin muhteşem manzarası ve Prens adalarının doyumsuz görüntüsü eşliğinde et ve kebabın varmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Temenye ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Temenye hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap