Katibim Restaurant*

Katibim Restaurant
Kız Kulesi manzarasıyla düğününüze ayrı bir renk katacak Katibim Restaurant yemekli davetleriniz için Üsküdar'daki en iyi seçeneklerden birisi olabilir. Özellikle toplu ulaşım konusunda rahat bir yerde olması neden tercih etmeniz gerektiği sorusuna yanıt olabilir. Ayrıca kendi araçlarıyla gelmeyi tercih edecek misafirleriniz için de otoparkı mevcut. Davet alanları açısından değerlendirecek olursak mekanın hem açık hem de kapalı bölümleri mevcut ve düğün yapmaya uygun. Özellikle terası, diğer alanlara göre küçük olsa da mimarisiyle gerçekten büyüleyici. Açık hava kapasitesi yaklaşık 200, kapalı alanı da 400'e yakın davetliyi ağırlayabilmekte. Menü seçenekleri ve ücretsiz tadım için iletişime geçmeniz yeterli.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
C&F canan & ferit Düğün Tarihi: 16/09/2017

Katibim restaurant'ta nişanımızı yaptık. Akşam manzarası muhteşem. Servis konusunda ve yemeklerde sıkıntı yaşamadık. Müzisyen çok kaliteliydi. Tüm ekibe özellikle Hülya Hanım ve Cemil Şefe teşekkürlerimizi sunuyoruz.

B&M Betül & Mert Düğün Tarihi: 27/08/2017

Mekanın teras katı muhteşem manzaraya sahip. Nişanımızı orada yapmıştık. Yemekler ve servis kalitesi takdire şayan. Misafirlerimizle çok güzel ilgilendiler ve yardımcı oldular. Tekrardan teşekkür ederim.

S&M Sinem & Metin Düğün Tarihi: 19/03/2017

Çok kaliteli ve güzel bir düğün gerçekleştirdik. Servis,ilgi ve alaka çok güzeldi. Ulaşım konusunda da sıkıntı yaşanmayacak bir konumda olması da ayrı bir avantaj. Herşey için teşekkür ediyoruz.

H&H Hanzade & Harun Düğün Tarihi: 30/07/2016

Katibimdeki organizasyonumuzda mekana İlk gelişimizden çıkışımıza kadar herşey çok güzeldi. Efsane manzara eşliğinde rüya gibi bir düğün gerçekleşti :)

HA Handan Düğün Tarihi: 06/09/2014

Mekana ulaşım çok kolay marmarayın yakınındaydı. Kız kulesini görmesi ve boğaz manzarası olması kararımızı büyük ölçüde etkiledi. Gerçekten manzaraya hayran kaldık. Düğünümüzde tüm personelin ellerinden geldiğince herşeyi kusursuz gerçekleştirmeye çalışmaları çok güzeldi. Yemekleri gayet lezizdi hizmet konusudada profesyonel bir yaklaşım sergilediler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Katibim Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Katibim Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap