Dragos Sahil Restaurant*

Dragos Sahil Restaurant
Adalar manzarasının ve masmavi denizin eşsiz doğal güzellikleri ile konfor ve muhteşem yemek çeşitlerini Dragos Sahil Restaurant sizler için hazırlamıştır. Toplam 350 kişilik açık ve kapalı davet alanı mevcut olup seçmeli yemek ve grup yemekleri, seminerler ve diğer toplantılar için uygundur.

Sizler için özel olan tüm gün ve gecelerinizde, iş ve özel toplantılarınızda, düğün ve nişan yemeklerinizde Dragos Sahil'in büyüleyici atmosferinde bulunmak isterseniz; misafirlerinizi sizler adına ağırlamak bizlere mutluluk ve onur verecektir.

İçerde sizlerin zevk ve beğenilerine göre hazırlanan, göz zevkinize hitap eden muhteşem bir düğün ambiyansı, dışarda ise Marmara'nın masmavi suları ve adalar manzarası misafirlerinize ve size unutulmaz anlar yaşatacak.

Uygun fiyatları, müşteri memnuniyeti esaslı çalışma sistemi, sizin düğününüzü sizden daha fazla önemseyecek kaliteli personeli ve çağa uygun "Wedding Consept"leri ile Dragos Sahil Restaurant sizleri bekliyor!

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
BE Begüm Düğün Tarihi: 25/07/2015

200 kişilik bir davet gerçekleştirdik.Benim eşim çok detaycıdır.Burayı tercih etmemizde ki en büyük etkenlerden biri açılır kapanır tavan özelliğine sahip olması.Onun dışında yemeklerinin mükemmel olmasıdır.Deniz kenarında çok harika bir mekan.Gecenin ilerleyen saatlerinde tavanı açtılar ve inanılmaz bir gökyüzüyle karşılaştık.Masa düzeni o kadar harikaydı ki kolonlar hiç engel olmadı bize.Davetlilerimden çok güzel yorumlar aldım.Yemeklerin tadı gerçekten çok mükemmeldi.Ulaşım çok rahat,davetlilerim hiç zorlanmadı.Toplu taşıma araçları çok yakın.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Dragos Sahil Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Dragos Sahil Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap