Bridge Restaurant Nakkaştepe*

Bridge Restaurant Nakkaştepe
Her zamankinden yakın oluruz bazen rüyalarımıza. Hayallerin gerçeğe en yakın anında, konforlu ve benzersiz bir dekorla rüyalarımıza dokunuruz Nakkaştepe sırtlarında. Belki de güzel bir birlikteliğin mutluluğa dönüştüğü bir kutlamada, mucizelerin şehri İstanbul tanıklık eder o ölümsüz ana…

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (16)

+ Yorum Yaz
SE Sebile Düğün Tarihi: 20/09/2015

Öncelikle gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz özellikle arzu hanım'a güvenebilirsiniz ... Kapalı bir mekan havalandırma klima mevcut ferah bir mekan manzarası muhteşem ayrıca köprü manzarası var görsellik açısından masa düzeni süslemeler tek kelime ile muhteşem yemekli bir organizasyondu yemekler gayet güzel ve lezzetliydi sunumu gayet iyi geldi ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut değil otoparkı mevcut gelin odası yoktu fakat yinede verilen bir oda vardı biraz küçüktü orkestra ve ışıklandırma gayet iyiydi.

AS Aslı Düğün Tarihi: 15/09/2015

Mekanın özellikle yemekleri çok güzeldi. Aynı zamanda serviste başarılıydı, garsonların ilgisi yemeklerin servisinde hiç kusur yoktu. Mekanın görselliğine gelirsek ise o da başarılıydı. Zaten organizasyon firmasıyla çalıştığımız için her şey bizim isteğimiz doğrultusunda gerçekleşti. Sayımız yaklaşık 200 kişiydi ve harika bir düğün gerçekleştirdik.

RA Rabiya Düğün Tarihi: 29/08/2015

Nakkaştepe'de Boğaz manzaralı restaurant düğünü şeklinde oldu düğünümüz ama her şey çok güzeldi. 300 - 320 kişilik kapasitesi var restaurantın ve bizde tam o kadardık. Altın rengi süslemeleri vardı, çubuklu sandalyeler altın sarısı rengiyle süslenmişti. Masada şamdanlar vardı. Mesela ben şamdan değil çiçek olmasını istemiştim masalarda ufak tefek değişiklikler yapmak istedim ve bunun için ayrı bir organizasyon şirketiyle çalıştık. Mekan kendiside organizasyon şirketi sunuyor ama biz kendi istediğimiz yeri getirdik. Orkestrayı mekan temin ediyor ama onuda biz kendimiz dışardan getirdik. Daha önce ön provaya gittik yemekler için kuzu tandır, et menü gibi bir iki seçenek var biz kuzu tandırı tercih ettik ve lezzetleri çok ama çok iyiydi. Daha önce aceleden pastayı görmemiştik ama düğün günü pastayı gördüğümde bile çok beğendim. Sınırsız alkol ile anlaştık ve düğün günü hiç alkol sınırlaması yapmadılar. Kolon yoktu mekanda ve gayet rahat oyun alanı vardı. Valesi, otoparkı her şeyi mevcut. Kesinlikle önerebileceğim bir mekan.

Gözde Düğün Tarihi: 23/08/2015

Harika bir deneyim yaşadığımı belirterek söylemeyelim. Mekanın şartları bize olukça uygundu, kalitesi, sunumu, görselliği, konumu gayet güzeldi. 180 kişilik yemekli organizasyonumuz oldu. Kapalı alan düğünüm organizasyon firması sayesinde masa düzeni, süslemeleri, görselliği gayet güzeldi. Kesinlikle tercih edilebilir.

BU Burçin Düğün Tarihi: 02/08/2015

200 kişilik yemekli oldu düğünümüz ve yemekleri otel düğününe nazaran çok daha leziz ve fevkaledeydi konuklarım çok çok beğendi.iç mekan havalandırması oldukça güzeldi.Son anda Dj değişti bu pek hoş olmadı ama çok üzerinde durmadık.çok eğlendik mekanda herkese tavsiye ederim.Sadece mekanın gece 00:00 düğün saatleri son buluyor bu esnetilebir diye düşünüyorum.

SE SEDA Düğün Tarihi: 06/06/2015

Boğaz manzarası ve mekanın iç güzelliği bir bütün oluşturuyor. Yemekler, servis kalitesi hem bizi hem de konuklarımızı memnun etti. Dört dörtlük bir hizmet aldık. Herkese tavsiye ederim.

CA Can Düğün Tarihi: 11/04/2015

Hem fiyat anlamında hem servis anlamında güzeldi. Organizasyon anlamında ve müzik anlamında da memnun kaldık. Manzara olarak çok güzeldi boğaz manzarası var. 12 kişilik geniş yuvarlak masaları vardı altın rengi konsepti vardı. Servis anlamında çalışanlar iyiydi yemek kalitesi olarakta güzeldi bir sıkıntı yaşamadık.

Ö&Ş Özge & Şevki Düğün Tarihi: 09/11/2014

Özellikle sonbahar ilkbahar geçişlerinde, açık havada düğün yapmanın uygun olmadığı mevsimlerde Bridge Restaurant düğün için çok ideal bir mekan. Bizim düğünümüz Kasım.2014'de oldu. Çalışanlardan müdürlere kadar herkesin güleryüzü ve ilgisinden çok memnun kaldık. Yemekler ve mekan konumu itibariyle de çok uygundu. Hem Anadolu, hem Avrupa yakasından katılan davetliler için. İstediğini organizasyon şirketiyle serbestçe anlaşabileceğiniz bir mekan. Hiçbirşey için sizi zorlamıyorlar. Günün sonunda hayalimdeki düğündü dediğim yer...

SE seda Düğün Tarihi: 25/10/2014

Manzarası harika, yemekleri çok lezzetliydi. Konuklarımız da verilen hizmetten çok memnun kaldılar. Manzarayı görmek bir ayrıcalık olacak, evlenecek çiftler mutlaka seçeneklerinin arasına alsınlar,

nilda Düğün Tarihi: 26/09/2014

Mükemmel denebilecek kadar memnun kaldım. Başka bir söze gerek yok. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hizmet, servis yemekler ilgi müthiş.

ME Merve Düğün Tarihi: 20/09/2014

mekanın manzarası muazzam ve yapılan hızmettende çok memnun kaldı yeni evlenecek çiftlerede tavsiye ederım

NE Nergiz Düğün Tarihi: 14/09/2014

Maddi ,manevi olarak dört dörtlük bir yerdi. Garsonları son derece hzılıydı. Hizmet ve servis konusunda tek bir sıkıntı yaşanmadı . Yemekleri mükemmeldi .İlk başta çok tedirginliklerimiz vardı .Yemekleri tazemidir ,hizmette bir sıkıntı yaşarmıyız diye . Ancak keşke şöyle olsaydı diyebileceğim tek bir şey dahi yaşamadım .Yetkilierin ilgisi de mükemmeldi teşekkür ederek çıktım . % 100 memnuniyetle ayrıldım diyebilirim . Kızımın nişanı gerçekleşti orada ama oğlum var düğünü olsa ilk aklıma gelicek mekan gerçekten . Gönül rahatlığıyla hekkese tavsiye ederim .

ME Meral Düğün Tarihi: 12/09/2014

Her şey çok güzeldi yemekleri mükemmel .Servis ve hizmet konusunda hiç bir sıkıntı yaşanmadı. Ayrıca anlaşmalı dj'leri varmış. Biz kendisiyle görüşüp tüm müzikleri birlikte seçtik, her sey istediğimiz gibi oldu . Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum .

Didem Düğün Tarihi: 09/09/2014

Mekanda işletmecisinden tutun garsonlara kadar herkes çok profesyoneldi hiç bir acemilikle karşılaşmadık. Görüşmeye gittiğimde boğaz manzarasını görünce düğünüm burda olmalı demiştim ve olduda. Herkese tavsiye ederim her yönüyle mükemmel bir yer.

ŞE şeyma Düğün Tarihi: 06/09/2014

Yemek lezzetlerinden çok memnun kaldık hizmet çok güzeldi .Tanıdığımıza sadece çiçek süslemesi yaptırdık ki zaten şamdan , masa örtüsü vs. mekan karşılıyor . Bahşiş isteme gibi bir durumla kesinlikle karşılaşmadık . Kendilerine ait otoparkları bulunmakta bu nedenlede konuklar bu konuda rahat etti .

SE seren Düğün Tarihi: 13/06/2014

Mekanın yeri, manzarası, yemekleri, hizmet kalitesi ve hizmet anlayışı mükemmeldi. Tekrar düğün yapsam yine Bridge Restaurant'ı tercih ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Bridge Restaurant Nakkaştepe ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bridge Restaurant Nakkaştepe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap