Değirmende Canlı Alabalık Restaurant*

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant
Düğün, sünnet ve her türlü özel toplantınızı gerçekleştirebilmeniz için restaurantımız 20 000 m2 bir alan üzerine kurulmuştur. Gerek alacarte, gerekse özel toplantılarınız için güler yüzlü ekibimizle yaz ve kış sürekli hizmetinizdeyiz. Restaurantımız da kapalı alan olarak 400 kişilik ve 700 kişilik iki adet salonumuz bulunmaktadır. Gerek a la carte olarak, gerekse düğün, sünnet ve özel toplantılarınız için kapalı alan olarak aynı anda toplam 1100 kişiye profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. 700 kişilik üst kat salonumuzda müzikli eğlenceleriniz için kullanabileceğiniz büyük bir de pist bulunmaktadır. Üst kat salonumuzda sıkışık olmayan bir masa düzeni sayesinde ferah ve geniş bir ortamda en mutlu günlerinizi dostlarınızla birlikte paylaşabilirsiniz. 400 kişilik alt kat salonumuzda cephe uzunluğunda akvaryum ve içerisinde canlı alabalıklar bulunmaktadır. Akvaryum ışıklandırmalarla geceleri oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir. Ayrıca akvaryum boyunca duvarları kaplayan yeşillikler ve cam kaplama tavanı ile oldukça hoş bir atmosfer oluşturmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
gülser Düğün Tarihi: 01/08/2015

her detay ile düğün sahipleri olarak bizzat ilgilendiğimiz için rüya gibi bir düğün organizasyonumuzun gerçekleştiğini belirtmeliyim.500 kişilik yemekli organizasyonumuzda her masaya özenle canlı çiçekler yerleştirdik. mekan güzeldi. yetkili ve çalışanlar ilgiliydi. kolay bulunabilen bir mekan olduğu için de ulaşım konusunda rahattık zaten konuklarımızın çoğu kendi araçları ile gelmeyi tercih etmişlerdi. orkestra ekibini antalyadan ağırladık ve memnun kaldık. tavsiye edebileceğim bir mekan.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Değirmende Canlı Alabalık Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Değirmende Canlı Alabalık Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap