İlayda Rose Garden*

İlayda Rose Garden
İlayda Rose Garden, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde davetleriniz için mekan seçenekleri sunuyor. Açık havada bir kır bahçesinde veya ahşap detaylarla dekore edilmiş rahat iç mekanında davetinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşletme misafirlerinizi sizin göstereceğiniz özen ve ilgiyle ağırlarken siz de insanlarla ilgilenebilir ve tebrikleri kabul edebilirsiniz. Mekanın bahçesinde davetlilerinizin çocuklarının eğlenceli vakit geçirebilmesi için hayvanat bahçesi ve oyun parkı da var. Herkesi memnun edecek bu harika mekanda beş yüz kişilik yemekli bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Düğünleriniz için özenle süslenecek davet alanları, profesyonel mutfak ekibi tarafından hazırlandıktan sonra güler yüzle yapılacak sunum gecenizi daha da unutulmaz kılacaktır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
ME mete Düğün Tarihi: 25/07/2015

Birçok salona sahip bir mekan. Biz 200 kişilik bir olanda ikramlı bir düğün yaptık. Mekan çok güzel, hizmetleri kaliteli, çok keyifli bir düğün gerçekleştirdik. Mekanın bahçesinde çocuklar için hayvanat bahçesi ve oyun parkı vardı, çocuklar burada zaman geçirdiler. Bahçede kafe var, ücretsiz çay servisi yapıyorlar. Bahşiş sorunu asla yaşamadık, birçok mekanda bu sorun yaşanıyor. Ayrıca otoparkı da var, toplu taşımayla da ulaşılıyor.

LE leylacoban Düğün Tarihi: 12/06/2015

400 kişilik yemkeli bir düğündü İlgi alaka gerçekten çok iyiydi. Öncesi ve sonraıs müşteri memnuniyeti tam diyebilirim . Yemekleri sıcak ve lezzetliydi. Mekan zaten görselliği tasarımı 10 numara mükemmel ötesiydi. Tavisiye ederim .

fikret Düğün Tarihi: 12/09/2014

Çalışanların ilk andan son ana kadar olan ilgisi ve sıcaklığı en çok aklımda kalan şey olmuştur. Mekanın kır bahçesi olması bizim burayı seçmemizi sağlamıştı. Gelin ve damat odası yukarıda bulunuyor böylece misafirleri oradan görebiliyorduk. Müzisyen genellikle bölgesel parçalar çaldı, fena değildi. Misafirlerimiz için otopark hizmeti vardı. Tahmini olarak 350 400 kişi civarı konuk düğünümüze katıldı. Kokteylde verilen ikramlar tazeydi, misafirlere kuru yemiş içecek ve düğün pastası verilmişti. Bizim ilk giriş anımızda konfeti atıldı volkan gösterisi yapıldı ve yürüyüş yolu çok güzel süslenmişti. Düğünde bizimle olan bir görevli dışında ayrıca 2 kişi daha bize yardımcı oldu. Firma bu süreç boyunca her konuda bizi destekledi ve bilgiledirdi. Düğünümüz çok güzel geçti burayı herkese tavsiye ediyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
İlayda Rose Garden ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için İlayda Rose Garden hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap